Takovou figuru je radost oblékat. Adéla Gondíková vynesla šaty za půl milionu!
Zdroj: TV Prima

Takovou figuru je radost oblékat. Adéla Gondíková vynesla šaty za půl milionu!

Vytvořeno dne 04.11.2022

 

Zatímco její soutěžící kolegyně vsázely v show Můj muž to dokáže na dovednosti svých mužů, moderátorka Adéla Gondíková vsadila nejen na své zkušenosti, ale i na krásu, kterou podtrhlo desatero nádherných rób z dílny návrhářky Alice Abraham a stylistky Kláry Klempířové. Celková hodnota šatů přesáhla půl milionu korun.

Když se dozvěděla, v jaké hodnotě šaty, které oblékla, byly, neskrývala překvapení. „I když byly všechny nádherné, koupit bych si je nemohla. Jsou opravdu velmi drahé a já bych si je nemohla vzít víckrát než jednou, protože poprvé by mě vyfotili, a podruhé by se řeklo, proč jsem si nekoupila jiné. Kdybych měla zbytečných 80 tisíc, raději bych je dala na nějakou charitu nebo někomu. Nebo bych jela někam na dovolenou. Bylo by mi líto dát tolik peněz za šaty, které by mi visely ve skříni. Ale to nic nemění na tom, že jsou opravdu nádherné a moc děkujeme paní Abraham, že nám je zapůjčila,“ dodala sympatická moderátorka.

Oblékat Adélu Gondíkovou je vzhledem k její krásné postavě i povaze za odměnu. „Adélu je radost oblékat! Nemá žádné manýry a je s ní zábava. A především má krásnou postavu a nestydí se ji ukázat,“ hodnotí spolupráci stylistka pořadu Můj muž to dokáže Klára Klempířová.

V prvním díle vynesla Adéla Gondíková šaty od Alice Abraham v hodnotě 85 tisíc korun. „Šaty jsou z metalické krajky s matným povrchem. Doba výroby se vzhledem k náročnosti materiálu na zpracování a objemu ruční práce vyšplhala na pět týdnů,“ prozradila návrhářka.

Ve druhém díle moderátorka oblékla šaty, které podle návrhu Kláry Klempířové zhotovila dámská krejčová Jitka Bystrovová. Jsou z fluidního středového úpletu protkávaného lurexem. Asymetricky řešený dekolt je trendem současnosti.

Třetí díl Adéla Gondíková rozzářila krásnými červenými šaty z dílny Alice Abraham. Materiál je metalická krajka haute couture, na šatech se pracovalo čtyři týdny, materiál pochází ze zahraničí. Jejich cena je 78 300 Kč.

Ve čtvrtém díle Adélu Gondíkovou ozdobily šaty podle návrhu Kláry Klempířové, zhotovila je dámská krejčová Jitka Bystrovová. „Rozparek jsme udělaly tak vysoký, že jsme ho musely, když si Adéla sedla ke stolu, zašívat. Pásky zdůrazňují Adély štíhlý pas. Adéla jí zdravě, drží se, aby měla pas takový, jaký má,“ říká stylistka Klára Klempířová.

Do páté epizody oblékla Adéla Gondíková flitrové šaty s metalickým efektem v ceně 34 500 Kč. „Je to velmi příjemný model z naprosto jemného strečového materiálu. Doba výroby je přibližně jeden týden,“ prozradila autorka šatů Alice Abraham.

V šesté epizodě Adéla oblékla model v hodnotě 75 300 Kč. „Výroba tohoto modelu trvá zhruba tři až čtyři týdny. Poté, co se šaty ušijí, přichází na řadu ruční práce. Celé šaty se prošívají ornamenty krajky, aby se po celém těle vytvořil svůdný a lichotivý vzor,“ říká o svých šatech návrhářka Alice Abraham.

I v sedmém díle oblékla Adéla róbu od Alice Abraham v hodnotě 57 600 korun. „U podšívaných šatů je sice více materiálu, ale může být méně ruční práce, která je velice náročná na čas. Tyto šaty se vyráběly dva týdny, veškerý materiál byl dovezen ze zahraničí, prozradila návrhářka.

V osmé epizodě oblékla Adéla Gondíková nejodvážnější šaty od Alice Abraham. „Koukám, že jsem moderovala skoro nahá,“ komentovala je Adéla překvapeně zpětně z fotografie. „Cena těchto šatů je 75 tisíc korun. Celkem Adéla Gondíková v pořadu Můj muž to dokáže vynesla šaty za skoro půl milionu korun,“ prozradila autorka šatů Alice Abraham.

V deváté epizodě pak moderátorka vynesla střídmější hedvábný model od Kláry Klempířové. „Cítila jsem se v nich moc dobře, byly moc fajn a velmi příjemné na těle,“ okomentovala je Adéla Gondíková. Jsou ušité z originálního hedvábí a drží pohromadě pouze díky dvěma švům. Kožený korzetový pásek vytváří ženskou siluetu,“ prozradila o šatech stylistka Klára Klempířová s tím, že své šaty nenacenila. „Pro mě mají nevyčíslitelnou hodnotu,“ tvrdí Klempířová.

Nejdražší model si Adéla Gondíková schovala pro poslední, desátý díl show Můj muž to dokáže. V dnešním díle vynese model Alice Abraham v hodnotě 87 300 Kč. „Tento model je vyroben z nádherné krajky haute couture, dovezené z Paříže. Výsledná podoba šatů si vyžádala čtyři týdny práce,“ říká Alice Abraham.