Opustila ZOO a přestěhovala se na Broadway. Míša Pecháčková premiérově v muzikálu z hitů skupiny Olympic
Zdroj: herminapress

Opustila ZOO a přestěhovala se na Broadway. Míša Pecháčková premiérově v muzikálu z hitů skupiny Olympic

Vytvořeno dne 04.11.2022

 

Herečka Michaela Pecháčková dělala šest let akrobatický rokenrol a najednou pozor! V právě odpremiérovaném muzikálu Okno mé lásky tančí balet. Hrdinka seriálu ZOO přiznala, že se na svoji první muzikálovou roli hodně nadřela.

„Baletní scény byly pro mne obrovské výzvy. Denně jsem dřela choreografii, kterou krásně vymyslela Anet Antošová. Zkoušky byly od devíti hodina a já už v osm byla na sále. Holky z taneční company Anička Šitnerová a Bára Onderková mě intenzivně doučovaly. A vyplatilo se,“ úlevně se usmívala Míša Pecháčková po premiéře v Divadle Broadway.

Okno mé lásky je muzikál složený z písní Petra Jandy a skupiny Olympic. Legendární hity hudebně předělal Marcus Tran, scénář a režie jsou dílem Radka Balaše. V obsazení jsou jména ostřílených muzikálových harcovníků, jako je Petr Ryšavý, Vojtěch Drahokoupil, Peter Pecha, Natálie Grossová, Linda Finková, Bořek Slezáček, Bohouš Josef, Martin Schreiner a další.   

„Od kolegů jsem se hodně naučila. Velmi mi pomohla Veronika Žilková, která dělala herecký koučink. A třeba Bořek Slezáček, miluji jeho energii. Ale všichni jsou skvělí, nechci na nikoho zapomenout, uvedla Míša a přiznala, že jí roli přihrál také osud. „V den, kdy jsem chtěla volat panu producentovi, jestli roli beru, v den narozenin Petra Jandy, jsem se na zubní klinice potkala ve dveřích s panem Jandou. To bylo znamení, že tu roli mám vzít a nemám váhat.“

Míšiny rodiče sledovali její výkon z první řady. A určitě slyšeli velkou pochvalu z úst Petra Jandy. „Největší radost mi udělal Petr Janda, který měl pro nás jen slova chvály. Jsem nadšená,“ dodala se slzami v očích Míša Pecháčková.