Zahodila veškeré diety! Zpěvačka Celeste Buckingham boduje i s plnějšími tvary
Zdroj: herminapress

Zahodila veškeré diety! Zpěvačka Celeste Buckingham boduje i s plnějšími tvary

Vytvořeno dne 04.11.2022

 

Důkazem, že svět nestojí na úzkém pasu a mírách modelky, je interpretka známého hitu „Run Run Run“ Celeste Buckingham. Finalistku druhé řady Česko Slovenské SuperStar kdysi trápila své tělo hladovkou, aby byla štíhlá jako proutek. Jenže jakmile v honbě za dokonalou postavou trochu polevila, kila šla rapidně nahoru. Ocitla se tak v začarovaném kruhu.

„Chvíli jsem hladověla a doufala jsem, že zhubnu. Pak jsem si uvědomila, že je to hloupost, tak jsem začala cvičit, ale tím pádem jsem měla pocit, že několikrát odpadnu únavou,“ svěřila se před časem na svém profilu na sociální síti zpěvačka s tím, že když hubnoucí maraton nezvládla, raději se vyhýbala zrcadlům i společnosti, aby nemusela propadat depresím.

Nelze se proto divit, že se takový způsob života podepsal na její psychice. Na té musela Celeste zapracovat. Netají se tím, že v posledních třech letech, které tráví na portugalském ostrově Madeira, podstoupila duševní terapii. A zdá se, že úspěšně. Buckingham si uvědomila, že i s kypřejšími tvary udělá díru do svět.

„Z vlastní zkušenosti vím, že když jsem byla hubenější, zazpívala jsem maximálně tři písničky. Na víc hlasivky prostě nestačily a tělu docházela energie. Jakmile jsem přibrala, okamžitě se zlepšily i moje pěvecké výkony,“ tvrdí zpěvačka, která momentálně přichází na trh s novým albem Life a ráda by s ním prorazila, jak u nás tak i v Americe.

Ač se sošnější postavou, je nyní zpěvačka se sebou víc smířená, má větší sebevědomí a všem zlým jazykům, kteří by měli potřebu její křivky řešit, vzkazuje:Vaše hodnota člověka není postavena na tom, jak vypadáte a kolik měříte, nebo kolik máte kil v konkrétním životním období.“

 

 

 

Default User Image
ondřej kočan, 07.11.2022 21:18
vždyť je jak lunt, já bych ju pozval na vepřo, knedlo, zelo a černé pivo, aby se zpravila:)