To je Nadělení!  Jak to chodí na zámku u Krejčíka a Stropnického?
Zdroj: herminapress

To je Nadělení! Jak to chodí na zámku u Krejčíka a Stropnického?

Vytvořeno dne 04.11.2022

 

Herec Daniel Krejčík povýšil. Je z něj nejen osečanský zámecký pán, ale od letošního podzimu je také spisovatelem. Do světa vypustil knihu Nadělení, knihu krásnou, vtipnou a také dojemnou. A to autor tvrdí, že kniha vznikla omylem.

„Měl jsem jako spousta jiných lidí pocit, že bych si měl psát deník. Hlavně právě v době, kdy jsme si s Matějem pořídili zámek v Osečanech, a život se nám změnil od základů. Bylo tolik starostí, že jsem se nikdy k tomu nedostal. Ale doba, kdy jsme na zámku měli ubytované ukrajinské rodiny, byla tak náročná, že jsem si řekl, že pozdě večer budu psát hezké věci, abych měl motivaci pokračovat v tom dál,“ uvedl Daniel Krejčík, který příběhy poustoval na sociální síť a pak už za ním přišli, jestli by nechtěl napsat knihu. „Což překvapilo mého muže Matěje, který mi řekl, že to, co nejdelší ode mne četl, je recept na bramborový salát na Vánoce. A divil se, že herec umí psát. Na to konto vzniklo tohle Nadělení.“

Knihu Danielovi Krejčíkovi pokřtili ve Werichově vile jeho partner Matěj Stropnický a tým, který se na přípravě knihy podílel. Mezi hosty nechyběla maminka Matěje Stropnického Lucie Stropnická a jeho sourozenci Anna Stropnická a Františka Stropnická.   

A co stojí na záložce knihy? Přál bych si mít život jako z pohádky, řekl jednoho dne herec Daniel Krejčík svému partnerovi Matějovi Stropnickému a spustil tím řetězec nečekaných událostí. Umět si správně přát je totiž mnohem těžší, než si myslíte, zejména když si nejdřív pořídíte rovnou zámek. Chátrající zámek. Jak vypadá život v záři reflektorů a na zámku? Je to splněné přání? Nebo spíš nadělení? Jaké to je, když sny narazí na realitu, se dočtete v neskutečných příbězích plných vtipu i upřímnosti, které se skutečně staly.

 

 

 

Default User Image
Petr Kopecký, 04.11.2022 20:32
Užasná dvojka,jeden plnej bílkovin a druhej se rovnou zesral!!
Default User Image
Miňo , 06.11.2022 23:02
A někdo je zas plnej hoven, co? Zalez - sám seš to čemu říkáš "bilkovina'' xenofobní demente
Default User Image
Miňo , 06.11.2022 23:08
Jenom jestli ji měli z Vás.... 😉
Jízlivý starý had - z Vás musí mít každý rád - tím víc čím dál jste.
Default User Image
Jana, 06.11.2022 08:22
Chlapci,vzali jste si moc veliké sousto.Prodejte to,kupte si chaloupku někde na vesnici a užívejte života.S tím zámkem jste šlápli vedle,nebudete nikdy hotovi,budete do něj jen vrážet prachy a výsledek žádný.
Default User Image
Miňo , 06.11.2022 23:14
Neskutečné, kolik zla v lidech je. Kazdy blb se chce k něčemu vyjadřovat, každý mrzák by hned plyval......
* Zameťte si každý ve svém pelechu a neházejte hovna po druhých, jen za to, že jsou mladí, hezcí, úspěšní, a maj se rádi.