Tereza Mátlová šla s váhou dolů. Má na to jednoduchý recept
Zdroj: herminapress

Tereza Mátlová šla s váhou dolů. Má na to jednoduchý recept

Vytvořeno dne 19.02.2021

Operní pěvkyně Tereza Mátlová všem okolo dokázala, že problém "koronavirového" přibývání na váze rozhodně není její problém. Na natáčení valentýnského on-line koncertu, který produkovala Monika Trávníčková, přišla Tereza krásně štíhlá a ve večerní toaletě jí to nesmírně slušelo.   

„Ano zhubla jsem. Sice doma pořád vařím, ale mám období, kdy mi moc nechutná. Ne, že bych nějak radikálně změnila jídelníček, jen nejsem rozežraná a při chuti. Už potřebuji něco dělat,“ usmívala se Tereza. Přitom ale nelenoší. „Začala jsem zkoušet v Ústí nad Labem Čardášovou princeznu. Učím se, málo spím. Zjistila jsem, že jsme se všichni tak jako ukolíbali a najednou člověk musí zabrat. I to přispívá k tomu, že kila šla dolů. A pak, v divadle není lednička, tak člověk nemlsá.“

Tereza Mátlová přiznala, že úbytek váhy vítá, protože jí také čeká focení. „Čeká mě také nějaké focení. Playboy to ale nebude, aby si někdo nemyslel! Pak už v květnu a červnu mám naplánované koncerty, tak chci vypadat dobře,“ uvedla zpěvačka, která ze všeho nejvíc už chce na podium, zpívat a mít zase vyprodané hlediště.