Těšte se na nový seriál s hvězdným obsazením. A budou i zvířátka!
Zdroj: Seriál Zoo

Těšte se na nový seriál s hvězdným obsazením. A budou i zvířátka!

Vytvořeno dne 13.09.2021

 

Dědička rodinné firmy Sidonie Anna Novotná (Michaela Pecháčková) se rozhodne, že její život bude daleko šťastnější, když se vydá místo studia školy v LA za svým snem. A tak začne pracovat jako ošetřovatelka v ZOO. Má to ale háček, její movitá rodina o tom nemá ani ponětí, myslí si, že odjela poslušně studovat prestižní a drahou školu.

„Sid je milá, upřímná holka, která si jde za svými sny, a to i přes zákaz rodiny, protože ji ve všem tak úplně nepodporuje. Je hodně cílevědomá, což se mi na ní líbí,“ popisuje svoji hrdinku Michaela Pecháčková, která před svými rodiči, Sabinou Laurinovou a Markem Taclíkem, utekla za láskou. A tou láskou jsou zvířata. „Do kontaktu se zvířaty moc nepřijdeme, ale občas je pohladíme, krmíme je… Je pro mě velká radost tady být. Je to krásné a moc si to užívám.“

Rodina Novotných je sice několikačlenná, ale hybatelem klanu je dáma na slovo vzatá – Sidonie Novotná v podání Jany Švandové. „Sidonie je hlava rodiny. Se svým mužem založila sklárnu, která je velmi úspěšná a vydělává jim nemalé peníze. Po jeho smrti rodinný podnik převzala. Nesmírně miluje svoji vnučku Sid, o které si myslí, že bude pokračovatelkou toho, co vybudovala. Jenže…“ prozrazuje na svou dámu Jana Švandová, která se před kamerou po osmi letech opět potkává se Sabinou Laurinovou, které po boku stojí Marek Taclík jako její milující manžel. „Eduard je majetný člověk, jehož dcera studuje v zahraniční, alespoň si to tedy myslí. Vypadá sice nepříjemně, má svoje stinné stránky, ale ve výsledku je to kladná postava,“ prozrazuje herec na svého Eduarda.

„Začínáme natáčet nový rodinný seriál, kde se část děje bude odehrávat v prostředí Safari Parku Dvůr Králové. V hlavních rolích se představí Eva Burešová a Michaela Pecháčková. Diváci televize Prima se můžou těšit na tradičně hvězdné obsazení a atraktivní prostředí, které dlouho na televizních obrazovkách nebylo,“ prozradila ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová.

Diváci v novince uvidí mimo jiné i Davida Gránského, Pavlu Tomicovou, Štěpána Benoniho, Boba Klepla, Vandu Hybnerovou, Terezu Brodskou, Vojtěcha Vovesného, Dušana Sitka, Šimona Bilinu a spoustu dalších. Režisérské taktovky se chopil Libor Kodad. O nasazení seriálu bude televize Prima diváky včas informovat.

 

 

 

Default User Image
Jaroslav Krul, 14.09.2021 09:40
To zas bude další hnus na obrazovce, ta Prima je otřesná.
Default User Image
Lenka Noskova, 14.09.2021 20:02
TO BUDE PEKNY UZ SE MOC TESIM KDO NECHCE AT SE NA TO NEKOUKA JESTE SE TO SOTVA NATACI A UZ TO NEJAKY PABLB KRYTIZUJE