Tímea Trajteľová: Čím zaujme nejsledovanější fitness osobnost v Česku a na Slovensku
Zdroj: Archiv

Tímea Trajteľová: Čím zaujme nejsledovanější fitness osobnost v Česku a na Slovensku

Vytvořeno dne 30.11.2020

Viděli jste někdy kulturistiku, ale moc se vám to nelíbilo? Tak jste se dívali na nesprávnou soutěž. Je čas "přesedlat" na fitness, ideálně pak na bikini fitness. Jednou z nejsledovanějších osobností v tomto odvětví je i slovenská kráska Tímea Trajteľová. Tato disciplína přitom zdaleka není pouze o svalech. Je zde spojena krása, zdravý životní styl a sport. Vlastně se dá říct, že jde o takový sportovní modeling.

Když se podíváte na Instagram třiadvacetileté Tímei Trajteľovétak zjistíte, že ji sleduje přes 260 tisíc fanoušků. Dalších přes 100 tisíc je na Facebooku. Není se čemu divit. Prostě je na co koukat.„Sportu jsem se věnovala odmalička. Nejprve jsem dělala gymnastiku, později jsem reprezentovala školu v atletice a dlouhé roky jsem tancovala,“ vzpomíná sympatická rodačka z Košic, která už však posledních pár let žije v Praze. 

Momentálně se chystá na prosincový světový šampionát.

Když po ukončení taneční školy hledala něco, co by naplnilo její volný čas, navštívila i fitness centrum. „Cvičení mi přišlo jako velmi atraktivní. Pohyb spolu se zdravou stravou se bylo něco, co jsem si zamilovala a později to posunula na vyšší level,“ usmívá se trojnásobná mistryně světa, dvojnásobná mistryně Evropy a vítězka mnoha dalších tuzemských i světových soutěží v bikini fitness, která svoji první soutěž absolvovala měsíc po osmnáctých narozeninách v Bystřici pod Hostýnem. Tenkrát obsadila druhé místo. Momentálně se chystá na prosincový světový šampionát.

Od té doby je soutěžení doslova její život. „Zalíbilo se mi natolik, že jsem se snažila stále zlepšovat, abych se tomu mohla věnovat naplno,“ vysvětluje členka slovenské reprezentace. V Praze momentálně pracuje jako osobní a online trenérka se všeobecným zaměřením. Takže ať už byste měli zájem o redukci váhy, tvarování postavy nebo nabírání svalové hmoty, Tímea je člověkem, na kterého je rozhodně dobré se obrátit. Zároveň je také tváří různých značek, dalším pomáhá s reklamou. Často je i hostem různých exhibicích, eventů či seminářů. Jisté je jedno - o téhle brunetce ještě hodně uslyšíme.