Jitka Sedláčková v rukou vědy: V Divadle Bez zábradlí se dobrovolně testovala na covid
Zdroj: herminapress

Jitka Sedláčková v rukou vědy: V Divadle Bez zábradlí se dobrovolně testovala na covid

Vytvořeno dne 27.11.2020

 

Na vlastní kůži vyzkoušela herečka Jitka Sedláčková průlomovou testovací sadu na covid. Je konec nepříjemnému šťourání v nose, tady stačí jen vykloktat, vyplivnout do připravené nádobky a poslat na vyšetření. Jak je to jednoduché na sobě zkouší hráči České filharmonie a herci Divadla Bez zábradlí, kde Jitku Sedláčkovou čeká konkurz na muzikál Kabaret.

Video soubor

„Příští týden na mne čeká konkurz na světoznámý muzikál Kabaret. Pozval mě pan režisér Radek Balaš, protože se domnívá, že pro roli paní Schneiderové jsem ta pravá. Jsem ráda za tuto šanci. Stojím na divadelních prknech, v pro mne novém divadle a mám rozklepaná kolena,“ usmívala se na jevišti Divadla Bez zábradlí zarouškovaná Jitka.  

Přiznala, že si na zájem producentů nemůže stěžovat. Objevila ji televize a film, od kterých přicházejí senzační příležitosti. „Na seriál Polda se mě všichni ptají. Netušila jsem, že se role Vandy bude tak líbit. A v lednu začínám točit s Irenou Pavláskovou. Mám roli, ke které jsem jí údajně inspirovala. A pracovat s Irenou Pavláskovou je odměna, ta určitě nenatočí blbý film,“ uvedla Jitka Sedláčková, která v poslední době změnila barvu vlasů. Z tmavovlásky je světlovlasá žena. „Mám i šedivé vlasy a bylo mi doporučeno vlasy prosvětlit a šediny nebudou tak vidět. Je to praktické. Věk už mám, nebudu zastírat. Ovšem, já jsem se rozhodla, že mi je 55+ a tam to zastavím.“

Vánoce bude Jitka Sedláčková premiérově slavit u svého syna a jeho přítelkyně. Má to ale podmínku, že udělá salát a přiveze ho. „Budeme ve větším počtu, protože tam budou i rodiče přítelkyně mého syna. Já ráda dodám poživatiny, alkohol nepiju, protože zase autem odjedu domů,“ smála se Jitka a dodala, že se těší na den poté. To zase obuje běžecké botky a potrápí tělo, neboť se v lednu asi může těšit na zkoušky Kabaretu a to rozhodně musí být v kondici, musí udýchat roli a musí být dobře naladěná, aby do divadla nenosila špatnou náladu.