Tuhle blonďatou Merilyn znáte ze slavného českého seriálu. Není Češka a miloval ji Ivan Trojan
Zdroj: instagram

Tuhle blonďatou Merilyn znáte ze slavného českého seriálu. Není Češka a miloval ji Ivan Trojan

Vytvořeno dne 27.11.2020

 

V jednom z nejslavnějších českých seriálů natočeného v rozmezí let 2001 – 2007 režisérem Antonínem Moskalykem se tato herečka objeví v posledním díle první série jako „Vánoční překvapení“ a Ivan Trojan se do ní bezhlavě zamiluje.

Což se jejímu tatíkovi ale vůbec nelíbí a v dalším pokračování seriálu to mezi nimi pěkně jiskří. Už víte? Tak ještě napovíme, že otcem je Tomáš Töpfer a jeho postava se jmenuje Karel Arazim a….teď už každému, kdo kdy viděl seriál Četnické humoresky je jasné, že mluvíme o ruské herečce Olze Krasko, která ve zmíněném seriálu ztvárnila roli Klaudie.

Olga Jurjevna Krasko se narodila 30. listopadu 1981 čili v době natáčení Četnických humoresek ji bylo krásných dvacet let a studovala Moskevskou divadelní školu pod vedením věhlasného ruského herce Olega Tabakova. Ten ji po absolutoriu také angažoval do svého divadla, kde hraje dodnes. Do Četnických humoresek byla vybrána na základě doporučení samotného Olega Tabakova, a jak se nakonec ukázalo, bylo její angažování pro seriál samý nanejvýš příznivé. Ačkoli je Olga v Rusku velmi populární a má za sebou mnoho filmových a divadelních rolí, informací o jejím soukromí je opravdu poskrovnu. Její osobní profil na sociálních sítích byste hledali marně a k mání je pouze Instagram, který zpravují její příznivci.

Nicméně něco málo z jejího soukromí se přeci jenom podařilo zjistit.

V roce 2006 Olga porodila dceru Olesyu. V roce 2016 se narodil syn Ostap a 30. listopadu 2017, tedy v den Olžiných šestatřicátých narozenin porodila druhého syna Olega, který byl takto pojmenován na počest mentora herečky Olega Tabakova. Otcem obou synů je ruský podnikatel Vadim Petrov.

A na závěr k oné titulní fotografii. Na své domovské scéně Olga Krasko vytvořila roli právě Merilyn Monroe, ve hře Noc v hotelu.