Tomáš Klus natáčí s dcerou Josefínou nový seriál
Zdroj: FTV Prima

Tomáš Klus natáčí s dcerou Josefínou nový seriál

Vytvořeno dne 14.06.2023

Příběh vypráví o Ivanovi, který se chce provdat za krásnou mladou Sáru, jenže to má malý háček. Ivan se své lásce jaksi zapomněl zmínit, že už třikrát ženatý byl a má tři děti.

Čtyřicátník Ivan (Tomáš Klus) požádá po krátkém chození Sáru (Pavla Gajdošíková) o ruku. Ta souhlasí jedině za podmínky, že se lépe poznají a stráví spolu celé léto v kempu Sářiných rodičů (Lenka Vlasáková, Ondřej Pavelka). Ivan se ale Sáře zapomněl zmínit, že už byl třikrát ženatý a že má tři potomky, takže dělá vše pro to, aby mu děti v létě nepřekazily plán sbližování se Sárou.

Ivan se omluví svým exmanželkám (Kristýna Leichtová, Erika Stárková, Barbora Seidlová), že tyto prázdniny mu to nevyjde a děti si vezme hned, jak to bude možné. Jenže bejvalky nejsou hloupé, dají se dohromady a během pár dní zjistí, co za tím je. Rozhodnou se, že do kempu pojedou a děti mu tam nechají. Překvapená Sára musí uznat, že procesu vzájemného poznávání může přítomnost dětí jenom prospět. Takže dva měsíce společných chvil této zvláštní rodiny okořeněné letními zážitky z kempu můžou začít.

S dcerou Josefínou jsme si tu udělali krásné prázdniny a bydlíme tu v karavanu. Máme skvělý otcovsko-dcerovský mód. Zamiloval jsem si to tady. Myslím, že se podařilo dát dohromady skvělou partu lidí. Po natáčení se tu griluje, večeříme, jsou tu milé sedánky. Takový život v kempu,“ popisuje svůj život na natáčení Tomáš Klus.

O tom, kdy bude osmidílná letní humorná komedie nasazena, bude televize své diváky včas informovat. Mezitím se můžou těšit na herce, jako jsou Adrian Jastraban, Kristýna Leichtová, Josefína Klusová, Barbora Seidlová, Erika Stárková, Jan Teplý, Jiří Böhm a další.