Co na sebe prozradil předvánočně naladěný zpěvák Peter Pecha?
Zdroj: herminapress

Co na sebe prozradil předvánočně naladěný zpěvák Peter Pecha?

Vytvořeno dne 05.12.2020

Herec a zpěvák Peter Pecha se objevil u vánočního stromečku ověšeného přáníčky od dětí z dětských domovů. Peter neváhal a sáhl po svém nejoblíbenějším čísle. Jaký Dopis Ježíškovi se pod jedenáctkou skrýval?

Video soubor

„Čtyřletý kluk Pepíček si přeje pod stromeček puzzle, na kterých bude autíčko. Já má také rád autíčka a puzzle, tak hezky se to sešlo. Dárek jsem pořídil, “ uvedl zpěvák na akci Nadačního fondu Hanky Kynychové.

Přestože má Peter Pecha nedobrovolné divadelní prázdniny, s rukama v klíně rozhodně nesedí. „Zkouším v divadle, absolvuji nějaké brigády, občas pomohu kamarádovi ve stavební firmě. Pro mne je důležité, abych pořád něco dělal. A hlavně nemohu být bez hudby. Když nemohu zpívat, jsem alespoň ve studiu a tam produkuji, skládám, tvořím.“ A nelení ani Petrova manželka zpěvačka Kateřina Pechová. Ta zase pomáhá v nemocnici jako dobrovolnice. „Obdivuji ji,“ složil poklonu manželce Peter Pecha.

Dopisy Ježíškovi podpořily v štěrboholského Europarku i další známé osobnosti. Kateřina Brožová, Lejla Abbasová, Míša Tomešová, Štěpánka Duchková, Jan Kopečný či Petr Vojnar tak neváhali a udělali radost dětem v dětských domovech.