Svět MMA bude mít dalšího elegána. Miloš Petrášek jde do obleku

Svět MMA bude mít dalšího elegána. Miloš Petrášek jde do obleku

Vytvořeno dne 10.07.2020
Autor Redakce

Zápasník MMA Miloš Petrášek přiznal, že na módu, na rozdíl od jiných mužů, moc nehledí.  A přestože je v ringu k neudržení, v oblékání se drží při zemi a je hodně konzervativní.

„Můj největší módní výstřelek bylo snad pyžamo s Mickey Mousem." 

Zápasník MMA Miloš Petrášek
Video soubor

„Můj největší módní výstřelek bylo snad pyžamo s Mickey Mousem,“ smál se věčně dobře naložený „Meloun“ Miloš Petrášek, když mu odbornice v renomovaném pražském krejčovství Bernhardt braly míru na společenský oblek. „Do společnosti si beru kalhoty a košili. Sako nenosím. Je těžké je sehnat. Máme široká ramena, úzký pas a je těžké něco na mne koupit. Proto jsem rád, že oblek je šitý na míru a určitě mi bude příjemnější ho nosit. I když se znám. Stejně budu spěchat domů a budu rád, že to svleču,“ uvedl Miloš Petrášek, který reprezentuje Gym Reinders MMA.

Vypadá to, že nemít udatný bijec manželku, chodil by snad jenom v teplákách. „Knoflík si přišít neumím, a proto jsem se oženil,“ smál se Miloš a dodal, že praní a žehlení jde úplně mimo něj. „Ne že bych manželce nechtěl pomoci, ale tyhle domácí práce nechávám radši na ní.“

V čem je ale opravdu dobrý, je kravata. Uzel mu uváže manželka nebo máma a on ji pouze elegantně dotáhne ke krku. Dáváme palec nahoru.