Václav Noid Bárta se pustil do nového koníčka a hned řeší první problém!
Zdroj: herminapress

Václav Noid Bárta se pustil do nového koníčka a hned řeší první problém!

Vytvořeno dne 03.02.2024

Zpěvák a frontman kapely Dymytry Václav Noid Bárta se pomalu pouští do nového koníčku. Je sice na začátku, ale první výsledky jsou na světě! I když trochu jiné, než čekal. Navíc upouští od moderních technologií a vrací se o 25 let zpět!

Zpěvák a hudebník Václav Noid Bárta je známý tím že si spoustu věcí na své zahradě udělá sám. Kdysi třeba sklidil ohromný úspěch u fanoušků i s pěstováním rajčat! Ti mu pak dokonce psali o rady a chlubili se mu vlastními fotografiemi svých pokusů. 

Je to prostě kutil tělem i duší! A rozhodně se neštítí práce. Obzvlášť té na zahradě. V listopadu si Vašek pořídil pojízdný kurník s několika slepičkami. Najednou ale musel Václav řešit první problém. Naštěstí to je milý problém. Noidovy slepice snesly trochu více vajec, než sám zpěvák očekával. Nyní je pod značkou Noid farm Premium Quality rozdává po kamarádech!

Asi takhle: ty naše slepice se mají asi fakt dobře, protože už nevím, co s vajičkama a musím je rozdávat po kamarádech.

V posledním příspěvku se také svěřil, že si chce odpočinout od moderních technologií, a že po dobu, kdy bude s dcerou na chaloupce, bude používat starý tlačítkový mobilní telefon.

Já jsem se rozhod, že když budu na chalupě, což budu tady s holčičkama skoro celý léto, tak že budu používat jenom tohle… …zpátky na stromy, a jsem úplně šťastnej.” Začal příspěvek Noid a poté ukázala fanouškům 25 let starý mobilní telefon.