Václav „Upír“ Krejčí boural! Opil se a chtěl spáchat sebevraždu
Zdroj: herminapress

Václav „Upír“ Krejčí boural! Opil se a chtěl spáchat sebevraždu

Vytvořeno dne 14.06.2022

 

Jindy veselý komik a mim Václav Upír Krejčí (66) chtěl skoncovat se svým životem. V neděli večer pod vlivem alkoholu sedl za volant a rozjel se proti zdi. Nakonec skončil v nemocnici s lehčím zraněním a 2,7 promile v krvi

Důvodem jeho šíleného rozhodnutí, byla zpráva od jeho manželky. Ta mu po třiceti letech společného soužití oznámila, že si našla nového životního partnera. Je jím architekt a její bývalý společník Zdeněk Tichý. „Chce, abych vypadl z domu. Vyhání mě z baráku, který jsme tolik let společně budovali,“ svěřil se Blesku nešťastný Krejčí.  Mim, pro kterého byl úsměv a legrace, každodenní záležitostí, je nyní na pokraji zoufalství.

Podle něj pan architekt ovdověl a Krejčího žena mu byla útěchou. Bohužel pro něj se nakonec sblížili víc, než by si komik přál.

„Už nevím, proč žít. Vyklopil jsem do sebe láhev a chtěl to skončit. Boural jsem tam, kde jsem nemohl nikomu jinému ublížit,“ přiznal deníku Václav. Dodal, že to vše říká veřejně proto, aby si lidé o něm nemysleli, že je nějaký nezodpovědný ožrala.

Herec se rozhodl ukončit svůj život nedaleko Mirošovic u Prahy. „Vozidlo narazilo do betonového přemostění. Auto se pak převrátilo na bok a skončilo v potoce. Šestašedesátiletý řidič byl pak vypátrán v nedalekém lese s lehkým zraněním. Orientační dechová zkouška u něj ukázala 2,7 promile alkoholu,“ řekla Blesku policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.