Ve Slunečné hraje budoucí pěvecká hvězda. Vychází jí první CD
Zdroj: TV Prima

Ve Slunečné hraje budoucí pěvecká hvězda. Vychází jí první CD

Vytvořeno dne 02.12.2020

Sedmiletá Adélka Dobešová hraje ve Slunečné dceru Sylvy Popelkové – Babu. A že je blonďatá princezna talent, dokazuje i to, že na světlo vychází její první cédéčko s názvem Štěstí.

Svoje první úspěchy a herecké zkušenosti zažívá jako seriálová dcera Báry Jánové. K hereckému talentu však malá Adélka přidává ještě ten pěvecký. „Nazpívala jsem písničky o kočičkách a koníčkovi. Je to o zvířátkách, jak se čumáčkují o Vánocích,“ prozradila malá zpěvačka, která zkouší pěvecky prorazit už ve svých sedmi letech.

„Trošku jí závidím, že mě předběhla, ale Adélka je malý andělíček – a já už jsem pár jejích písniček slyšela, protože si posíláme pozdravy, i když spolu netočíme,“ přiznala Eva Burešová, která ve Slunečné hraje její tetu. Často se malá Babu potkává na natáčení i s Lucií Benešovou, která měla také to štěstí a písničky už slyšela. „Adélka je šikovná, moc jí to přeju. A hlavně to, aby se cédéčko prodávalo a všem se líbilo.“

Zatím je malá Adélka součástí hereckého týmu seriálu Slunečná, ale na dlouhou hereckou kariéru to zatím nevidí. O svém budoucím povolání má totiž jinou představu. „Nejvíc bych chtěla být veterinářkou, a kdyby to nevyšlo? Tak baletkou,“ směje se Adélka.

Více informací o Adélce a jejím cédéčku, které vychází 1. prosince, naleznete na webu www.adelad.cz.