Večer bizarních zápasů, odhalených prsou a obtloustlých mužských těl. Fackovat se budou Zdeněk Godla a Pavel Novotný
Zdroj: herminapress

Večer bizarních zápasů, odhalených prsou a obtloustlých mužských těl. Fackovat se budou Zdeněk Godla a Pavel Novotný

Vytvořeno dne 12.03.2023

Každý ví, časy se mění. Zpívá se v jedné písni Marty Kubišové. V některých případech se však mění k extrému. Ne jinak tomu je v zápasech v kleci. Zapomeňte na bijce (sportovce) v klasické MMA. Dnes se mlátí youtubeři s influencery nebo dívky z portálu Tik Tok a Only Fans.

A světe div se, tyto bizarní zápasy mají obrovskou sledovanost, hlavně pak mezi teenagery. Ano, mnozí rodiče v počítačích a mobilech zapínají rodičovskou ochranu, aby se jejich ratolest nemohla dívat kupříkladu na porno, ale moji milý, dnešní děti na internetu zajímají úplně jiné věci.

A tak v kleci, kdy normálně můžeme vidět vypracovaná těla opravdových sportovců, příkladně Jiřího Procházky či Karlose Vémoly, (ať už si o něm myslí kdo chce, co chce), jsme v sobotu v pražské aréně O2 Universum viděli obtloustlá těla zástupců mladé generace, tvůrců online obsahu, jejichž jména, až na naše děti či vnuky, nikomu nic neříkají. Stranou pak nezůstalo ani něžné pohlaví, které víc než bojem se při nástupu do klece prezentovalo odhaleným poprsím.

Jistojistě pak můžeme konstatovat, že tito lidé jsou pro český showbusiness, nechce se mi použít slovo kulturu, jen v přeneseném slova smyslu spotřebním zbožím. Zazáří a nenávratně zmizí z veřejného života. Ale tak to chodí i v televizních talentových soutěžích nebo v soutěžích krásy. Stejně pak ze světa zmizí i Clash of the Stars.

Avšak „nezoufejme“. Objeví se jiná kratochvíle. Nakročeno k „úspěchu“ má tak zvaná fackovaná (Slap Fight). Už v polovině dubna se tato kuriózní sportovní disciplína odehraje opět v pražské O2 universum. Její pravidla spočívají v tom, že se dva účastníci postaví proti sobě a dávají si facky. Kdo první odpadne, prohrává. Jste zvědaví, kdo se postaví proti komu? Tak vězte, že to příkladně bude herec Zdeněk Godla a starosta pražských Řeporyj Pavel Novotný.