Zlatá labuť pokračuje dalšími dramatickými scénami. Petr a Bára se vrhají do nebezpečné akce
Zdroj: TV Nova

Zlatá labuť pokračuje dalšími dramatickými scénami. Petr a Bára se vrhají do nebezpečné akce

Vytvořeno dne 09.03.2023

9. března od 20.20 odvysílá TV Nova další dějově nabitý díl seriálu Zlatá labuť. Irena (Kristýna Ryška) se snaží ochránit rodinu i podnikání před Němci. Jenže těm stačí i malý náznak protiříšské činnosti a je zle. Gestapo si tentokrát dorazí pro Lukáše (Robert Mikluš) pod záminkou, nedávného znásilnění německé pianistky Marty (Kamila Trnková), přestože o spáchání tohoto činu právě Lukášem nejsou žádné důkazy. Dokonce sama Marta Lukášovu vinu popírá. Co je skutečným důvodem Lukášova zadržení? Je možné, že jde o Irenin dobře promyšlený plán, jak se Lukáše konečně zbavit?

Mezi tím se Petr (Adam Vacula) s Bárou (Marta Dancingerová) společně vrhají do nebezpečné záchranné akce, která může všechny ohrozit. Do Zlaté labutě totiž dorazí zesláblý a nemocný syn Lucie Tiché (Kristýna Badinková Nováková), skrývající se taktéž před gestapem, který unikl z úkrytu, kde je s maminkou držel Bářin bývalý přítel Marek (Jan Dolanský).

Zdravotní stav jeho matky je velmi špatný, bohužel chudák kluk nemá ani ponětí, jak se mu podařilo najít cestu do obchodního domu. Bára si uvědomuje, že je potřeba jednat rychle a s odvahou sobě vlastní neváhá ani minutu. Pokusí se Markovi domluvit! Jenže Petr to považuje za příliš riskantní a tak navrhne, že celou záležitost s Markem vyřídí sám. Předpokládá, že bude stačit zajímavá finanční nabídka a Lucie bude volná, jenže to se přepočítal. Markovi jde totiž zcela mimořádně o mnohem víc než o peníze, a tak mezi muži dojde k potyčce. Může za jejich ostrou výměnu názorů Bářina fotografie, které si Petr v bytě všimne? A jak Petr naloží s dalším Bářiným tajemstvím, o kterém neměl na rozdíl od Marka dosud ani ponětí? Podaří se jim Lucii Tichou nakonec zachránit? A jak složité teď bude pro Petra odpustit Markétě (Bára Bočková), jeho nastávající manželce, nedávný flirt s prodavačem z oddělení módy?

Video soubor

Zlatá Labuť: Jak to bylo doopravdy. Nová epizoda dokumentu s názvem Co chtěl mít každý přinese divákům zajímavé informace o tehdejší poptávce. I když elektřina nebyla ještě vůbec všude, přístroje jako vysavače si lidé začali kupovat do zásoby – natolik byli okouzleni technickými vymoženostmi. A navíc tehdejší vysavače sloužily i jako fén na vlasy. No nekup to!

Zdroj: TV Nova