Velká podpásovka tři dny před svatbou! Přinesla slzy a rozčarování
Zdroj: TV Nova

Velká podpásovka tři dny před svatbou! Přinesla slzy a rozčarování

Vytvořeno dne 28.09.2021

 

Velký romantický sociální experiment Svatba na první pohled, který vysílá TV Nova, se pokouší odpovědět na otázku, zda nám věda může najít lásku na celý život. První tři páry, doufají, že tomu tak je. V případě čtvrtého páru však dojde k nečekanému zvratu během svatebních příprav, obratu, kvůli kterému se jeden z partnerů zhroutí.

Také v tomto díle vybere tým expertů z více než dvou tisícovek nezadaných účastníků experimentu další pár, který má na základě vědeckých testů všechny předpoklady pro to, aby našel lásku na celý život. Jak vysokoškolačka Mirka (22), tak extrovertní živnostník Marek (25) přesně vědí, co od života chtějí, byť jsou ve věku, kdy se spousta jejich vrstevníků teprve hledá. „Chci mít vztah, protože má spoustu hezkých věcí. Můžete se spolehnout na jednoho člověka, což jako singl nemáte,“ svěřil se Marek štábu hned při úvodním pohovoru. „Překvapilo mě, že Marek má velmi dobře srovnané, co chce, právě v oblasti svého soukromého života,“ přiznává jeden z expertů, vztahový kouč Petr Jan Křen. „Přijde mi, že dneska se nechce nikdo vázat, chce si jen užívat. Proto zkouším najít vztah touto cestou,“ říká otevřeně Mirka. Přestože to vypadá, že Mirka a Marek vytvoří ideální pár, jen tři dny před svatbou se v jejich případě experiment zvrtne, což přinese spoustu slz i nepříjemné chvilky pro samotné experty…

Čtvrtý díl druhé řady romantického sociálního experimentu Svatba na první pohled vysílá TV Nova ve čtvrtek 30. záři ve 21:25.