Velká sešlost u Petra Jandy na zahradě: Kdo všechno se oblékl do puntíků?
Zdroj: herminapress

Velká sešlost u Petra Jandy na zahradě: Kdo všechno se oblékl do puntíků?

Vytvořeno dne 13.07.2022

Ve znamení puntíků se neslo tradiční setkání kamarádů a přátel Petra Jandy na jeho pověstné Propasti. Někdo na sebe hodil puntíkaté šaty, tričko, kravatu, pán domu Petr Janda měl barevné puntíky na košili dokonce namalované.

Do puntíků se oblékla také celá rodinka Petra Jandy. Dcera Eliška měla na sobě červené šaty s puntíky, dcera Marta zase černé. Černé šaty s bílými puntíky měla také manželka Petra Jandy Alice, zato exmanželka Martina Jandová si pořídila hnědé s černými puntíky.

Na košili baskytarista skupiny Olympic Milana Brouma bylo puntíků nespočítaně a pozadu nezůstaly ani jeho manželka a dcera, která muzikantovi přivezla z Ameriky na prázdniny vnoučata. „Moc si s nimi nepopovídám. Anglicky mluvím málo a vnoučata česky rozumí také jen sem tam něco. Ale jsem hodně rád, že je máme tady. Věřím, že po měsíci, co tu budou, si už pokecáme,“ poznamenal Milan Broum.

Puntíky se to na zahradě Petra Jandy jen hemžilo. Malíř Kristián Kodet měl puntíkatou šálu, zpěvák Laďa Kerndl puntíkatou košili, totéž si oblékl i žák Petra Jandy, kytarista Jary Tauber. Peter Nagy měl na vestě přesně 6 kulatých knoflíků, což puntíky jsou také. Právník Tomáš Sokol měl pod krkem uvázaný „ferdovsky“ puntíkatý šátek, jeho obměnu použil i Felix Slováček. Na kole dorazil v puntíkatém dresu kardiolog Jan Pirk. Bertík z filmu S tebou mě baví svět, Marek Dvořák, měl na kravatě tak malé puntíky, že si na krk pověsil cedulku puntík a jeho paní to stvrdila tečkou s vykřičníkem.