Velkolepá svatba Karlose Vémoly a Lely: Nevěsta jako princezna a Karlos prozradil, kdy bude další dítě
Zdroj: herminapress

Velkolepá svatba Karlose Vémoly a Lely: Nevěsta jako princezna a Karlos prozradil, kdy bude další dítě

Vytvořeno dne 28.07.2022

Zápasník a čerstvý vítěz Oktagonu MMA Karlos Vémola (37) a modelka Lela Ceterová (33) jsou svoji! Pár minut po 16. hodině si řekli ANO před třemi stovkami hostů a oddávajícím hercem Jiřím Krampolem (84). Ten se tak zodpovědné role zhostil vůbec poprvé v života. A jak to na svatbě vypadalo jen pár okamžiků před novomanželským polibkem?

Občanská plovárna praskala ve švech. Ženich na místo činu připlul společně s pánským osazenstvem parníkem, který je dovezl až k ozdobenému přístavnímu molu. Mezi jeho hosty byl například zpěvák a scénárista Sagvan Tofi, partner Lucie Bílé Radek Filipi, fotbalista Horst Siegel nebo známý lobbista Ivo Rittig. Právě ten půjde Vémolovi za svědka.

"Plavba byla bujná oslava. Byla to taková krátká a rychlá rozlučka se svobodou. Bohužel moc kamarádů se mnou jejich manželky nepustily, tak to bylo jen takové to jádro. Takže kdo tu nebyl, je pro mě oficiálně podpantoflák," přiznal Vémola Blesk.cz krátce před obřadem.

Do restaurace, kde se vše odehrává, dorazil s dostatečným časovým předstihem, jelikož si na svá bedra vzal veškeré přípravy. Jen výzdobu nechal na Lele, která podle jeho slov splnila svůj úkol na výbornou. Celý podnik je vyzdoben bílými květy, včetně svatební tabule.

Chvíli po 16.hodině už moderátor Michal Kavalčík celé akce vyzval všechny hosty, aby se rozprostřely na obě strany kolem mola, kde obřad proběhne. Mezi posledními přišel na molo oddávající Jiří Krampol, oděn v bílém saku. S napětím pak všichni čekali na příjezd nevěsty Lely.

Jen co se rozezněla hudba k příchodu ženicha, doprovodila maminka Vémolu k molu. A okamžik na to se rozezněla píseň z Lvího krále Can You Feel The Love Tonight a do místnosti vstoupila nádherná nevěsta Lela Ceterová. Svatební šaty modelka zvolila s korzetem, jež vyplnily její silikony, sukně měla několikacentimetrovou vlečku a na rozpuštěné vlasy zdobila korunka se závojem. Nutno říct, že tentokrát Lela vypadala jako skutečná princezna z pohádky. Podle Blesk.cz nevěstě šaty navrhla návrhářka Marie Kadlec, která ostatně oblékla i Karlose.

Jen co zpěvák Milan Devinne dozpíval, Krampol spustil svou oddávající řeč. "Důvodem proč jsme se tu dnes sešli, je svatba století," začal svou řeč. Připomněl, že v manželství by měli zůstat spolu v dobrém i zlém, a že už toho jejich vztah má hodně za sebou. V 16: 19 pak přišly ty nejvíc očekávané odpovědi. "Určitě ano," zajásal Vémola do mikrofonu na otázku, zda si bere Lelu Ceterovou. Poté, co si vyměnili snubní prsteny, byl jejich sňatek prohlášen za právoplatně uzavřený a za velkého potlesku se novomanželé krátce, ale vášnivě políbili.

Karlos s Lelou pak dostali do rukou bílé holubice a společně je vypustili do vzduchu. Pak už se chytli za ruce a vydali se zpět do místnosti, kde na ně čekala hromada hostů. "Největší vítězství v životě," zařval jako lev Karlos přezdívaný Terminátor.

"Měla jsem slzy na kraji, už ve voze jsem je měla," prozradila Blesk.cz hned po obřadu Lela. Karlos pro změnu prozradil, že na svatbě jsou všechny jeho čtyři děti. "Všechny čtyři a na dalším pracujeme," překvapil novopečený ženich. Těhotná prý Lela ale zatím není. "Po dnešní svatební noci ale určitě bude," dodal sebevědomě Karlos. Poté svolal své ratolesti, aby si udělali rodinnou fotografii. Pak už novomanželé přijímali gratulace od svatebních hostů a za nedlouho se přesunuli ke svatební tabuli, kde se bude jíst a popíjet, nejspíš až do zítřejších ranních hodin.