Heidi Janků přiznala: Když chci, koketovat umím!
Zdroj: herminapress

Heidi Janků přiznala: Když chci, koketovat umím!

Vytvořeno dne 17.12.2021

 

Zkušená řidička, zpěvačka Heidi Janků, rezolutně popřela, že by při silniční kontrole používala ženské zbraně, ale pak přece jen se smíchem přiznala, že to umí.

„Nedávno se mi stalo, že jsem blbě zaparkovala. Potřebovala jsem si fakt jenom odběhnout, za minutu jsem byla zpátky a už tam stáli měšťáci. Začala jsem s nimi tak trochu koketovat a pan policista nade mnou mávl rukou, abych už radši jela. Takže to umím,“ usmívala se Heidi Janků a přiznala i pokuty: „Nejvíc mi pokuty chodí za rychlost nebo za parkování. Jeden bod jsem ztratila, když jsem na třicítce jela asi 45 a bylo to v obci. Fakt jsem přehlédla značku. A bouračka? Když jsem ještě byla nezkušená řidička, měla jsem vjet do hotelové garáže a tam jsem jedno auto opravdu „očesala“. Ale že bych se vyloženě vybourala, to ne. Já o tom nerada mluvím, protože jsem pověrčivá. Mně se zabil brácha v autě a já na tyhle věci radši ani nemyslím. “

Heidi Janků v autosalonu významného pražského prodejce aut gratulovala vítězi projektu Anděl mezi zdravotníky 2021 k jeho první ceně. MUDr. Patrice Awonseba Baba Musah – gynekolog a porodník z ÚPMD v Podolí převzal klíčky od luxusního vozu od Milana Štědry, výkonného ředitele společnosti Autobond Group a.s.

MUDr. Patrice Awonseba Baba Musah už jedno auto doma má, ale nové auto s logem soutěže na dveřích se mu líbí. Mám řidičák od roku 2015 a myslím, že jsem dobrý řidič. Sice auto mám, ale s tímto krasavcem s logem Anděla na dveřích jezdit určitě budu. Je to takový hezký dárek pod stromeček. Vánoce budu trávit v české rodině svých přátel a 26. prosince letím domů do Ghany. Jak se jezdí v Ghaně? Je to podobné jako v Čechách. Jezdí se vpravo, silniční předpisy jsou podobné. Rozdíl je v tom, že se podle nich v Africe moc nejezdí.“

Ředitel soutěže Anděl mezi zdravotníky David Novotný tímto definitivně zakončil druhý ročník projektu a už přemýšlí o nastávajícím. Jsem rád, že se projekt Anděl mezi zdravotníky uchytil a budí zájem. Už připravujeme 3. ročník, začínají mi chodit přihlášky. Zájemce může přihlásit například vedení nemocnice, nadřízení, kolegové, vděční pacienti apod. pomocí formuláře na webových stránkách,“ uvedl závěrem David Novotný a doufá, že se s MUDr. Patrice Awonseba Baba Musah, jako čestným hostem, opět potká v Náchodě při finále třetího ročníku projektu Anděl mezi zdravotníky.