Honza Dědek valil oči: Tři tygři v čele se Štěpánem Kozubem rozjeli neuvěřitelnou šou
Zdroj: TV Prima

Honza Dědek valil oči: Tři tygři v čele se Štěpánem Kozubem rozjeli neuvěřitelnou šou

Vytvořeno dne 17.12.2021

Poslední večer tohoto roku bude na televizi Prima patřit moderátorovi Honzovi Dědkovi a hostům jeho silvestrovské talkshow 7 pádů. Jeho hosty budou populární ostravští improvizátoři Tři tygři v čele se Štěpánem Kozubem a Albertem Čubou, za nimiž se moderátor vypravil do jejich domovského ostravského Divadla Mír.

„Bude to úžasný Silvestr. Každoročně jsou televizní Silvestry pragocentrické. Točí se v Praze, účinkující jsou z Prahy, v hledišti jsou Pražáci, tak my budeme mít tentokrát ostravský Silvestr. Budeme v Ostravě a budou tam Tři tygři, kteří jsou vlastně čtyři – Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro a Vladimír Polák. Tož jediná 'pražska pyča' jsem tam já,“ slibuje Honza Dědek, který má s rozhovory s neřízenou střelou Štěpánem Kozubem už své zkušenosti. Rozhovory s ním patří k těm nejsledovanějším, které ve své kariéře udělal.

Neuvěřitelnou oblibu 7 pádů Honzy Dědka a Třech tygrů dokládá i rekordní rychlost v prodeji vstupenek na silvestrovskou show. „Silvestrovský díl 7 pádů jsme měli původně natáčet v ostravském Gongu. Měl jsem pochopitelně velkou radost, když jsem se dozvěděl, že patnáct stovek vstupenek bylo pryč během osmačtyřiceti hodin. Bohužel nová proticovidová opatření nám nedovolují natáčení s takto obsazeným hledištěm zrealizovat, ale Silvestr se Třemi tygry bude, i kdyby čert na koze jezdil!“ slibuje moderátor Honza Dědek. O silvestrovskou talkshow se Třemi tygry na TV Prima diváci nepřijdou. Rozhodli jsme se s Honzou natočit verzi pouze pro televizi, takže zábavu na silvestrovský večer máte zaručenou. Natáčení proběhlo v Divadle Mír pouze za účasti komparzu, abychom zbytečně nezhoršovali nynější epidemiologickou situaci,“ vzkázali Tři tygři.

Rozhovory Honzy Dědka se Třemi tygry doplní jejich improvizační scénky, během kterých nebudete věřit vlastním očím a uším. Stejný pocit během natáčení nejednou pocítil i sám moderátor. „Netušil jsem dopředu, o čem se budeme bavit, dalo se očekávat naprosto cokoli, jediné, co jsem věděl, že o zábavu bude postaráno. Nemýlil jsem se, předvedli něco neuvěřitelného. Bude to poněkud nekorektní vystoupení, tvrdí moderátor Honza Dědek

7 silvestrovských pádů Honzy Dědka si nenechte ujít 31. prosince v 19.45 na Primě!

 

 

 

Default User Image
Lukáš , 18.12.2021 22:40
Top jsou nejlepší i dědek je v pohodě i když je Pražák já jsem ostravak a tři tygři jsou pecka
Default User Image
David, 19.12.2021 12:36
To bude fajne. Chachaři v telce na Silvestra. Tři tygři to jistí.
Default User Image
Zdena, 19.12.2021 20:35
Tak to bude konečně v televizi na Silvestra dobrá zábava. Zase si smíchy zaručeně prodloužím život. Děkuji