Vojta Kotek nedobrovolným hostem natáčení. Svázali ho a unesli...
Zdroj: TV Nova

Vojta Kotek nedobrovolným hostem natáčení. Svázali ho a unesli...

Vytvořeno dne 26.04.2022

 

Nový originální skečový pořad První dobrá startuje už ve středu na obrazovkách stanice Nova Fun. Diváci se mohou těšit na show plnou zábavných scének v podání čtyř mladých tvůrců, kteří se humoru opravdu nebojí. V každém díle se navíc objeví i hvězdný host. Tím prvním bude herec Vojta Kotek.

Vojta Kotek si zahraje v První dobré možná tak trochu nedobrovolně. To diváci zjistí hned při sledování první skeče. Tvůrci pořadu, byť jde o velmi sympatické mladíky, zkrátka nemohli žádného VIP hosta přemluvit, a tak si ho jednoduše pro tento účel unesli… Vojta měl nakonec naštěstí pochopení, únos rozdýchal a v pořadu má hned několik skvělých skečí. Po náročné cestě na natáčení si zahrál možná svou životní roli - středověkého neúspěšného stand-up komika. Ovšem zazářil i v působivé roli s andělskými křídly. Po natáčení se pak překvapivě rozpovídal i o tom, jak se k němu kdysi na společném projektu choval kolega Jirka Mádl…

Diváci mimo jiné uvidí v prvním díle První dobré také specifickou policejní akci, při níž strážci zákona zadrží dealera omamných látek v prostředí, jež důvěrně zná každý fanoušek Ulice, a zodpovědně na sobě otestují vše, co u něho najdou. Další skeče odhalí zákulisí natáčení oblíbené Snídaně s Novou. Jak to chodí mezi moderátory této relace, když se jedná o pracovní místo? Překvapivě nejdou pro facku daleko. A jaká je doopravdy babička Jardy Blažka? To vše v podání protagonistů a tvůrců show První dobrá - Vincenta Navrátila, Alexe Kolvy, Ondry Kubiny a Jardy Blažka, kterým není nic svaté a cenzurou je pro ně jen smysl pro humor, jak sami říkají.

Jedinečná skečová show První dobrá startuje na Nova Fun ve středu 27. dubna ve 21:40.