Česko zavzpomíná na Waldemara Matušku! Na koncert přiletí manželka Olga i syn Waldík
Zdroj: herminapress

Česko zavzpomíná na Waldemara Matušku! Na koncert přiletí manželka Olga i syn Waldík

Vytvořeno dne 26.04.2022

 

Letos v červenci by legendární zpěvák Waldemar Matuška oslavil 90. narozeniny. Při této příležitosti Agentura MM Praha, která Waldemara dlouhodobě zastupovala, na přání paní Olgy Matuškové pořádá vzpomínkový koncert na interpreta hitů jako Slavíci z Madridu nebo Růže z Texasu. Proběhne 16. září tohoto roku od 19 hodin v pražském Divadle Broadway.

Hlavními hvězdami koncertu budou zpěvákova manželka Olga Matušková a jeho syn Waldemar jr. "Moc se s Waldíkem těšíme. Velice často mě ohlasy lidí, Waldových fanoušků, utvrzují v tom, že je nenahraditelný. Určitě tam zazní jeho hity, která hravě vystačí na celý večer. Jen se bojím, že nám oběma, tam bude moc chybět," řekla ke vzpomínkovému večeru Olga Matušková.

Koncertem bude provázet Waldemarova dlouholetá kamaráda a kolegyně Helena Vondráčková, která také několik písní zazpívá. Na jevišti se objeví i několik hostů, mezi nimi např. Bohuš Matuš.

S jednatelem Agentury MM Praha vázalo Waldemara velké osobní přátelství.
Agentura byla následně také tou, která pořádala poslední rozloučení na Žofíně v roce 2009, když Waldemar Matuška odešel do uměleckého nebe.

Vstupenky na vzpomínkový koncert v Divadle Broadway si fanoušci mohou už nyní zakoupit v síti Ticketportal.cz nebo v Divadle Broadway