Vojta Kotek poměří síly s Mužem roku 2008. Osud šikovného Mirka Jecha nešetřil
Zdroj: TV Prima

Vojta Kotek poměří síly s Mužem roku 2008. Osud šikovného Mirka Jecha nešetřil

Vytvořeno dne 24.01.2022

Třetí díl pořadu Dream team – Mistři dílny přinese divákům nevídané zážitky. Soutěžící dostanou úkol, který jim umožní naplno popustit uzdu své fantazie a také předvést svůj manuální um. Na základě obdrženého zadání začnou vyrábět velkolepé lustry. A nad jejich výrobky se tentokrát skutečně bude tajit dech.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Testosteronový Míra zrovna obrábí kousky plechu, když se za ním na place objeví Vojta Kotek. Kusy plechu vezme do ruky, která mu pod tíhou materiálu okamžitě klesne, a překvapeně vyhrkne: „To má tak deset kilo, ne?“ Míra mu ale odpoví, že jemu to připadá jako pouhé jedno kilo. Vezme plechy do ruky a provokativně s nimi zlehka zacvičí. Vojta se jen ušklíbne a trvá si na svém: „Je to jasných deset!“ Tady je zjevné, kdo z nich má naposilováno a u koho lze pod tílkem tušit pekáč buchet…

Málokomu manuální práce sluší tak jako Mírovi. A navíc – Míra je stále svobodný! Tento 39letý designér, strojař, autokarosář a majitel autopůjčovny má kromě sportu ještě jednu nečekanou vášeň – malování obrazů. Vše ale nebylo vždy sluncem zalité. Ani Míru osud nešetřil. Vyhrál sice titul Muž roku 2008, začal cestovat a vše vypadalo víc než nadějně, ale pak přišla nečekaně nemoc. Mé plány najednou změnilo jedno mrňavé klíště. Měl jsem ho v noze a po nějakém čase mi najednou ochrnula půlka obličeje a já skončil na pohotovosti. Ochrnutí se šířilo až do levé ruky. Skoro rok jsem nemohl hýbat půlkou obličeje,“ vzpomíná na toto nelehké období Míra.

Ve třetím dílu Dream teamu se již začnou spory i sympatie projevovat naplno. Navíc se tentokrát dostanou soutěžící kvůli nedostatku času pod opravdu velký tlak. Emoce tak budou doslova stříkat. Jeden tým nebude mít nikoho, kdo umí svářet. Jak si s tím poradí?