Hejbněte tělem s Hankou Kynychovou. Makají nejen ženy, ale přidali se i chlapi
Zdroj: herminapress

Hejbněte tělem s Hankou Kynychovou. Makají nejen ženy, ale přidali se i chlapi

Vytvořeno dne 22.05.2020

 

Kdo chodí pravidelně cvičit do fitness centra, dobře ví jaké to je, když je plná tělocvična. Do předkoronavirové doby to věděla i cvičitelka Hanka Kynychová. V jejím fitku na Pankráci pomalu nebylo k hnutí. Hanka přidávala hodiny, měnila rozvrh tak, aby uspokojila cvičení chtivé klienty.

Pak bohužel musela fitko zavřít. Nejenže fitko vymalovala a uklidila, ale navíc cvičila živě přes internet. Denně s ní při online přenosech pravidelně cvičilo přes 120 žen, dívek a mužů z celé republiky, Slovenska, Německa a dalších států, kde zrovna kdo trávil karanténu.

„Byla to zajímavá zkušenost. Ale jsem moc ráda, že se vracíme do normálu. Můžeme cvičit bez roušek a v téměř neomezeném počtu a od pondělí 25. 5. 2020 už pojedeme podle běžného rozvrhu lekcí. Navíc již budou v provozu šatny a sprchy,“ hlásila s úsměvem na rtech Hanka Kynychová.

"Měla jsem celou tělocvičnu jen sama pro sebe. To byl opravdu luxus."

Věrná cvičenka

Pro ty, kteří jsou z daleka a cvičení si oblíbili, pokračuje Hanka dvakrát týdně v online vysílání. Je povzbuzující, jak se i při online přenosech pomalu plní tělocvična. „To už se mi nikdy nestane, abych měla celou tělocvičnu jen sama pro sebe. To byl opravdu luxus,“ povzdychla si zpočátku jedna cvičenka, která si ve fitku online hodinu s Hankou odmakala. Při dalším cvičení si už pod Hančiným vedením „postava snů“ střihli čtyři frajeři z taneční skupiny Artefact. Kdo bude další?  

Pankrácké Fitko Hanky Kynychové má otevřeno každý den od 6.00 do 22.00, v sobotu od 8.00 do 13.00 a v neděli od 9.00 do 21.00. Rozvrh cvičebních hodin si můžete prostudovat na www. kynychova-fitko.cz. a nezapomeňte na on line lekce v pondělí a ve středu.