Jaké kalhotky nosí režisérka Eva Toulová pod sukní? Ukázala je!
Zdroj: Archiv

Jaké kalhotky nosí režisérka Eva Toulová pod sukní? Ukázala je!

Vytvořeno dne 22.05.2020

V rámci rozvolňování karantény se štáb filmu Pěšky bez hranic rozhodl dotočit dlouho odkládané hrané scény. Do plánovaných pikantních scén byla potřeba várka spodního prádla. Jelikož ale byly obchody s oblečením zavřené, bylo nutné použít vlastní zdroje.

Zadáním scénáře bylo mít aspoň jedny bombarďáky oproti sexy spodnímu prádlu.

režisérka Eva Toulová

„Pobrala jsem, co jsem měla doma, protože nebylo kde rekvizity koupit,“ uvedla režisérka Toulová

Polohranný film natáčí režisérka Eva Toulová od srpna minulého roku. V hlavní roli diváci uvidí Terezu Petráškovou a Michala Kerna. Kromě hraných scén probíhá natáčení na trasách Cyrilometodějských stezek a štáb musí podle scénáře ujít po svých bezmála 400 kilometrů.

„Natáčení hraných scén probíhalo ve velmi úzkém štábu se zvýšeným hygienickým opatřením. Osobně si myslím, že jsme si tu komornější sestavu víc užili,“ uvedla režisérka.

Hlavní příběh polohraného filmu Pěšky bez hranic dokumentuje mladou ženu Terezu, má v životě všechno, co si kdy přála - manžela, zdravou dceru a práci, která jí naplňuje. Přesto se nedokáže zbavit pocitu, že jí v životě něco chybí. Rozhodně se proto vyjít ze své komfortní zóny a díky sázce se ocitá na pouti na Velehrad. Pěšky, jen s batohem na zádech poznává, co vlastně poutnictví obnáší.

„Toto natáčení bylo velmi vítaným a milým povyražením v čase dlouhých koronavirových dní a to nejen pro mě, ale i pro mou malou dcerku Sofii, která si zažila své první chvíle před kamerou,“pochvalovala si herečka Tereza Petrášková.

Film o moderním poutnictví, jehož producentem je Petr Hirsch, vzniká v rámci fond malých projektů Cyrilometodějské stezky, bude dotočený v červnu 2020.