Výměna manželek: Drsné boje o kuchyň
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Drsné boje o kuchyň

Vytvořeno dne 21.10.2020

 

V další díle Výměny manželek tomto díle uvidíme, jak si poradí dominantní Hanka z roubenky s laxním manželem a třemi kluky, a jestli se dokáže manažerka Zuzka, zvyklá na město, přizpůsobit životu v lůně přírody.
V nové epizodě se setkáme s rodinou z vesničky Svor, Hankou (33), Lukášem (31), Adamem (13) a Natálií (14). Rodinu do Výměny manželek přihlásila maminka. Přála by si, aby se Lukáš více věnoval rodině, protože podle jejího mínění ji kvůli svým koníčkům zanedbává. Hanka navíc bere Výměnu jako zkoušku, jak bude Lukáš bez ní vycházet s dětmi.

Video soubor

Na druhé straně poznáme Zuzku (33), Martina (30), Jirku (16), Dominika (13) a Patrika (8), kteří žijí v Kladně. Zuzka se přihlásila do Výměny když byla naštvaná na svoji rodinu. Má pocit, že všechno dělá sama. Zuzka dlouho bojovala se situací, kdy Martin nepracoval a ona všechno musela táhnout sama. Dokonce už přemýšlela i o ukončení vztahu.

Tato epizoda Výměny manželek se ponese v relativně jiném, klidnějším duchu, než jsou diváci zvyklí. Nicméně náhradní manželky budou mít několik problémů s životním stylem náhradní rodiny. Obě totiž pocházejí z naprosto jiných podmínek. Zuzka například absolutně nedokáže pochopit absenci svačin. Mají podle jejích slov pouze snídani, oběd a večeři. Má tak pocit, že musejí mít hlad. Podaří se jí změnit stravovací návyky?