Výměna manželek: Místo náhradní manželky přijel táta na mateřské
Zdroj: herminapress

Výměna manželek: Místo náhradní manželky přijel táta na mateřské

Vytvořeno dne 09.02.2022

V dnešním díle Výměny manželek uvidíme, jak si Jakub, otec na mateřské, poradí v domácnosti, kde veškerá starost o rodinu leží na ženě, a zda přijme mladičká Terezka rady od zkušené matky a hospodyňky.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

V nové epizodě se setkáme s rodinou, která žije v Nové Vsi pod Pleší, a to Jakubem (29), Terezou (20) a dvojčátky Nikolkou a Kristýnkou (2). Do Výměny manželek se rodina přihlásila po vzájemné domluvě. Navíc tu je na mateřské dovolené tatínek dvojčátek a roli, proč se do pořadu přihlásit, samozřejmě hrály i peníze. Peníze tato rodina totiž řeší v celkem velké míře.

Na druhé straně se poznáme s Adrianou (39), Zdenkem (47), Katkou (14), Natálií (11), Šimonem (9) a Matoušem (4), kteří žijí v Mikulově. Nápad jít do Výměny byl Zdenka, ale přihlášku nakonec vyplnila Adriana. Adriana v této rodině šéfuje domácnosti, ráda uklízí a vaří, zároveň by však uvítala pomoc od zbytku rodiny. Od Výměny očekává zejména Adriana, že jí Zdenek občas vyzná lásku.

Adriana ve své náhradní rodině velmi brzy zjistí, že nadávala Zdenkovi zbytečně, že je velmi často v práci. Rodina z Nové Vsi pod Pleší totiž hodně bojuje s penězi, a to i přesto, že se snaží, jak se jen dá. Jejich denní rozpočet činní nepředstavitelných padesát korun. Proto se rozhodne pomoct i Adriana a snaží se rodině přilepšit ze všech svých sil.