Výměna manželek: Náhradní manželka se kvůli kamerám bojí svléknout v koupelně
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Náhradní manželka se kvůli kamerám bojí svléknout v koupelně

Vytvořeno dne 16.02.2022

 

V dnešním díle Výměny manželek uvidíme, jestli vydrží Petra v rodině se svérázným tatínkem, který si dělá, co chce, a myslí si, že má vždy pravdu, a zda si Jarda pomocí náhradní manželky Evy uvědomí, že má ve své partnerce poklad.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

V nové epizodě se setkáme s rodinou, která žije v Plzni, a to Evou (38), Emanuellem (41), Bárou (9) a Emanuellem (5). Do Výměny jdou proto, že partneři spolu podle svých slov málo komunikují. Emanuell je navíc dost často nervózní a křičí, navíc tvrdí, že rozvod nechce pouze kvůli dětem.

Na druhé straně se poznáme s Petrou (29), Jardou (33) a Sárou (10), kteří žijí v Chomutově. Jára vstoupil do života oběma dámám teprve před rokem. Od té doby celkem dobře fungují a zlepšila se i výchova Sáry. Do Výměny manželek přihlásil rodinu Jára kvůli občasným hádkám, čeká totiž, že na základě natáčení by mohlo dojít ke změně.

Největší dusno v této epizodě Výměny manželek bude prožívat Petra se svým náhradním partnerem Emanuellem. Velmi rychle totiž pojme podezření, že Emanuell lže, a ona tak absolutně neví, na čem je. Pak navíc dojde k situaci, která ji velmi zaskočí. Emanuell totiž dal na noc do pokoje, kde spala i Eva, chůvičku a začal manipulovat i s kamerovým systémem. Petra se nechá slyšet, že se bojí jít už i na toaletu.