Z urážek si těžkou hlavu nedělá! Za slovanské tvary se Jitka Čvančarová nestydí
Zdroj: herminapress

Z urážek si těžkou hlavu nedělá! Za slovanské tvary se Jitka Čvančarová nestydí

Vytvořeno dne 29.11.2022

Hvězda seriálu Černé vdovy Jitka Čvančarová nikdy nepatřila mezi vychrtliny. Vždy se pyšnila kypřejší postavou, které vévodí pořádně nadupaný dekolt. Ačkoliv si mnohokrát vyslechla nevybíravé poznámky, že by měla trochu zhubnout, takové řeči vždy přecházela s grácií a kila navíc nosí hrdě dál.

Nijak to nezmění ani Agáta Hanychová, která před pár dny ve svém pořadu Holčičky hereččiny křivky nemístně zesměšňovala. „Nechápu, proč takhle obtloustlá paní hraje femme fatale,“ rozjela smršť urážek dcera Veroniky Žilkové. „A proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky,“ pokračovala dál s narážkou na filmový festival, který Jitka pravidelně navštěvuje. „Mně ona přijde úplně příšerná,“ dodala modelka, která si do úst vzala i operního pěvce Štefana Margitu a nebála se zpochybňovat jeho sexuální orientaci.

Zprvu to vypadalo, že se k těmto nevhodným komentářům nebude Čvančarová vůbec vyjadřovat. Po několika dnech mlčení nakonec poslala Agátě vzkaz skrz svůj profil na sociální síti. Přála bych všem dětem na světě, aby měly maminky, na které budou moci být hrdé a ke kterým by mohly vzhlížet tak, jako já celý život vzhlížela ke své mamince a babičce. Obě pro mě byly vzory lidskosti, pokory, skromnosti, kultivovanosti, noblesy a obrovské ženské síly. Tak prosím toto je odpověď,“ uvedla elegantně herečka.

Že svými řečmi poněkud přestřelila, si uvědomila i sama Hanychová. Začátek adventu tak využila k omluvě. „Veřejně se omlouvám JČ a ŠM, mrzí mě, že jsem se jich svým nevydařeným humorem dotkla, a přeju jim hezkou první adventní neděli. Doufám, že moji omluvu přijmou a mě si neodnese 5. prosince čert,“ kála se na sociální síti Agáta.

Jestli Jitka Čvančarová její omluvu přijala, ví pouze ona. Jisté je ale to, že kvůli Hanychové herečka nepoběží hned do posilovny, aby shazovala kila a mohla se tak modelce zavděčit.

 

 

 

Default User Image
Hana Hrabicová, 02.12.2022 19:39
Za mne mohu jen říct, že hromada tolerance vám chybí. Každý jsme nějaký, někdo má rád kulaté , někdo tyčky. Na každém se něco hezkého najde a i díky tomu je svět pěkné a pestré místo k žití. Chtělo by to zamyslet se nad sebou.
Default User Image
Eva, 30.11.2022 22:37
Je velmi fotogenická, ale... prostě ubrat pár kil by jí neuškodilo.