Zlatá slavice Ewa Farna: Dvě děti budou masakr! Nevím, co budu dělat…
Zdroj: TV Prima

Zlatá slavice Ewa Farna: Dvě děti budou masakr! Nevím, co budu dělat…

Vytvořeno dne 23.11.2021

 

Jedno dítě, žádné dítě… Známé rčení měla Ewa Farna zřejmě na paměti, a tak svoji novou desku stihla vydat ještě před druhým porodem. Přiznává totiž, že co nastane po něm, si zatím neumí představit.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Tahle deska trvala sedm let, další možná bude až v pubertě dětí. Je pravda, že jsem ráda, že jsem to stihla mezi prvním a druhým dítětem, protože té práce kolem je hrozně moc. Jsem ráda, že už to uzavírám, vydávám a můžu se soustředit na ten masakr, co mě čeká se dvěma dětmi. To asi bude sada! To si asi nedovedu představit, co budu dělat. Asi budu doma. Ale je to super, vždycky jsem chtěla víc dětí, takže jsem šťastná. Je to až příručkově krásný. Doufám, že to všechno dobře dopadne,“ prozradila zpěvačka moderátorovi Honzovi Dědkovi v jeho talkshow 7 pádů, kterou Prima odvysílá toto úterý.

Těhotenství si naše nová zlatá slavice užívá. Už proto, že se nemusí hlídat v jídle. „Já nepiju, ale obecně mám ráda jídlo, to vím, že je takový můj démoníček,“ prozradila v 7 pádech, včetně toho, jak s ním zápasí. Ačkoli v minulosti slýchávala kritiku své postavy, její tělo ji vyneslo až na největší reklamní plochu na Times Square. „Dlouho jsem byla za svoje tělo hejtovaná, že nevypadám dobře. Během těhotenství jsem zjistila, že mi tělo funguje zdravě a krásně. A to je nejvíc. Na Times Square jsem byla přes několik pater. Kolik jich bylo, nevím. Když mi volali, říkala jsem si, že je to super, ale myslela jsem si, že se tam ztratím někde mezi všemi těmi billboardy, pak mi to poslali, překvapilo mě, že je to ten největší billboard. Bylo to obrovské. Je to velká pocta, navíc s písničkou Tělo, která má pro mě velký význam,“ dodala Farna.

Píseň Tělo je součástí její právě vycházející desky Umami. „Když jsem tu byla naposledy, řekla jsem, jak se tahle deska bude jmenovat. Několikrát jsem to ale chtěla změnit, ale vždycky jsem si uvědomila, že když už jsem to řekla u Dědka, musí to tak zůstat. Umami je pátá chuť, jako je sladké, slané… Tak pátá chuť je v japonštině umami – a to je chuť, díky které jídlo chutná kompletně. Ale i mateřství je pro mě součástí kompletní chutě života. Teď bude delší pauza s další deskou, v kontextu dětí. Deska vzniká dlouho, děti, no…“ směje se Farna.