Zlomená noha a berle! Co horšího může Moniku Absolonovou ještě potkat?
Zdroj: herminapress

Zlomená noha a berle! Co horšího může Moniku Absolonovou ještě potkat?

Vytvořeno dne 18.07.2021

Zpěvačka Monika Absolonová měla pech. Celou koronavirovou přestávku přestála bez zranění a sotva může zpívat a hrát, zlomí si nárt. A to tak, že nemůže na nohu šlápnout a pohybuje se pomocí dvou berlí.

„Není to příjemné. Nechodící sádra, léto, konečně jsme mohli začít hrát, do toho dvě malé děti, to úplně nechcete. Nemít mamku, moc jí děkuji, protože všem musím lézt na nervy. Nehledě na to, že jí sundali sádru před týdnem. Tak jsme si to prostřídaly. A pak pomáhají kamarádi,“ uvedla Monika Absolonová pro primácký ShowTime.

Zpěvačka je ale bojovník, nejenže odzpívala vsedě svůj koncert na Letní scéně Vyšehrad, ale také o berlích dopajdala na červený koberec při slavnostní premiéře filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel režiséra Patrika Hartla.

„Ze začátku jsem vůbec netušila, jak s těmi berlemi vůbec fungovat. Různě jsem padala. Teď už jsem docela rychlá, ujdu tak dva a půl tisíce kroků, ale je to hrozný opruz. Nedá se nic dělat. Doufám, že jsem si svoje už vybrala, že mne už čekají jen samé dobré věci,“ usmívala se optimisticky Monika Absolonová.