Známá dvojka Benoni a Bjelac opět bude vyšetřovat. Pomůže jim sympatická kapitánka
Zdroj: herminapress

Známá dvojka Benoni a Bjelac opět bude vyšetřovat. Pomůže jim sympatická kapitánka

Vytvořeno dne 28.08.2023

Emil je vyšetřovatel v elitní jednotce v sekci organizovaného zločinu Národní centrály proti organizovanému zločinu, kterému pomáhá v řešení případů duch mrtvého mafiána. Už to vypadalo, že když Darko odčiní svoje hříchy a pomůže Emilovi vyřešit těžké zločiny a vraždy, dostane se mu pokoje a odejde. Jenže… Ani náhodou, tihle dva jsou zase spolu a do toho se objevuje nová sympatická kapitánka Hanka Havránková, o kterou se postarala Leona Skleničková.

Duch tak rozjíždí další dobrodružství „Mé dny jsou jen a jen pracovní, je toho opravdu hodně. Je jedno, jestli točím ZOO nebo Ducha,“ přiznává Štěpán Benoni, který na place oslavil i narozeniny. „Děkuji za přání, ty dnešní narozeniny jste mi zpříjemnili. Oslavím je tak, že sním polovinu dortu, který jsem dostal, natočím poslední obraz a půjdu si lehnout,“ směje se Benoni, který se pokračování seriálu nemohl dočkat. „Hodně jsem se na pokračování těšil,“ přiznává herec, který tak skáče z divadla do dvou roztočených seriálů. „Mám pro vás jednu novinku, kterou už mohu prozradit. Byl jsem moc rád, že se k nám přidala Leona Skleničková. Byl jsem na několika kamerových zkouškách, když se nová role Hanky obsazovala. Je zajímavý typ a funguje nám to spolu moc dobře. Z toho mám radost,“ prozrazuje Benoni, který tak bude mít po boku novou parťačku.

"Kapitánku Hanku Havránkovou, kterou ztvárňuje Leona Skleničková, si parta našich vyšetřovatelů nejprve pozve k jednomu případu, a jelikož se osvědčí, tak se stane členkou týmu. Hanka díky svým kolegům objeví nové souvislosti v případu smrti svého otce a také začne tušit, že její parťák Emil má podezřelé tajemství. O tom, kdy se druhá řada seriálu Duch objeví na obrazovkách televize Prima, budeme diváky včas informovat,“ vysvětluje mluvčí seriálu Josef Ducký.

Jistotou v seriálu zůstává herec jugoslávského původu Predrag Bjelac. „Nová parťačka je skvělá. Natáčení je poslední dny dost náročné. Točíme v těch největších vedrech a těžko se to zvládá. Se Štěpánem jsme přátelé, skamarádili jsme se při natáčení první řady, a jakmile se objevím v Praze na návštěvě, setkáváme se,“ prozrazuje herec, který díky tomu stráví opět nějaký čas v hlavním městě. „Duch je všude přítomný a není s tím moc spokojený. Darko už by chtěl konečně odejít, ale moc se mu to nedaří. Dostává se tak do různých vtipných situací a doufám, že to diváky bude bavit,“ naznačuje svůj osud v seriálu herec a věří, že diváci budou s další sérií spokojeni. „Pojedeme ve stejném rytmu, osm jednotlivých příběhů je v lecčem aktuálních a diváci budou mít určitě radost. Musím se přiznat, že čeští diváci mají větší úctu vůči hercům, větší respekt. Stává se, že mě často zdraví na ulici, častěji než v Bělehradě, a je to moc milé. Muži mi občas říkají, že mě jejich ženy milují,“ směje se a prý mu to moc lichotí.