Zpěvačka Hanka Křížková jde do lepšího. Stěhují ji tihle sympaťáci
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Hanka Křížková jde do lepšího. Stěhují ji tihle sympaťáci

Vytvořeno dne 23.02.2022

 

Zpěvačka Hanka Křížková po sedmnácti letech opouští svůj „vymazlený“ byt v pražských Holešovicích. Nesmutní, protože se jí plní velký sen: žít v bytě s velkou terasou nebo zahrádku s pergolou!

Loučí se s Malým Berlínem, tak se totiž říká komplexu, kde do současné doby Hanka Křížková bydlela. „Většinu času mně zabírá třídění a balení věci. Už rozumím tomu, že se říká lepší vyhořet než se stěhovat,“ potvrzuje oblíbená zpěvačka.

Některé věci však nestěhuje a rovnou je darovala neziskové organizaci sídlící v centru Prahy, která se zabývá podporou osob ve složité životní situaci, kterých s covidovým obdobím výrazně přibylo. „Jedná se především o rodiče samoživitele, OSVČ a malé podnikatele, kteří si díky změně trhu neví rady, jak fungovat dále. Podporujeme také osoby, které se dočasně necítí v psychické pohodě či u nich došlo k významné změně zdravotního stavu,“ potvrzuje Lenka Žáčková, předsedkyně Integrace 3P, z. s. (zapsaný spolek).

Se stěhováním ochotně pomohl manuálně zručný Miroslav Jech, Muž roku 2008, který v současné době soutěží v pořadu Dream Team-Mistři dílny a nový příznivec zapsaného spolku Rafal Rybacki. Oba pánové svorně a ochotně přislíbili, že to není jejich poslední pomoc neziskovce, jejíž činnost je opravdu zaujala.

Nejen stěhováním však žije Hanka Křížková. Fanoušci ji mohou vidět a slyšet v muzikálu Láska nebeská v Divadle Broadway, v Divadle Hybernia v muzikálu Mefisto a v Hudebním divadle Karlín v legendárním Drákulovi.  Zpěvačka se také opět vydává na cesty se svým recitálem a oblíbenou talk show.