Zpěvačka Michaela Nosková porodila. Krásné jméno pro miminko vymyslel pyšný otec
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Michaela Nosková porodila. Krásné jméno pro miminko vymyslel pyšný otec

Vytvořeno dne 23.02.2022

Zpěvačce Míše Noskové a jejímu snoubenci Jindřichu Čandovi se ve středu 16. 2. 2022 ráno narodila dcera Jasna Marianne. Přestože si Míša přála porod přirozenou cestou, nakonec v mělnické porodnici skončila na operačním sále.

„Po lehčích komplikacích se malá nakonec narodila operativně. Ale je krásná, vážila 3,2 kg a měřila 51 cm,“ uvedl pyšný otec Jindřich Čanda.

Míšu ani v nemocnici neopouští dobrá nálada. „Na porodním sále mi sdělili, že mám mimo jiné úzkou pánev. Zrovna já, se svým nepřehlédnutelným pozadím! To mě hodně pobavilo,“ smála se zpěvačka a prozradila alchymii, s jakou vybírali jméno pro malou dcerušku. „Velice pečlivě jsme jméno zvažovali, hlavně Jindřich se těmito věcmi hodně zabýval. Jasněnka byla jasná téměř od začátku. Jasna, jak je oficiální tvar jména, evokuje představu čistoty a světla. A druhé jméno Marianne? To je zase Bohem milována. A počáteční písmena, Jasna Marianne, je zároveň anagram jako Jindřich a Míša.“

Rodiče čekali s oznámením o narození potomka do té doby, dokud si nebyli jistí, že komplikace spojené s těhotenstvím a porodem nezanechaly jakékoli zdravotní následky. „Nechtěli jsme nic zbytečně zakřiknout a rozkřiknout,“ uvedli rodiče, kteří mají doma nyní celkem už čtyři děti: Míšinu dceru z prvního manželství a Jindřichovy dvě děti z minulého manželství. A nesmí se zapomenout na psa, ten se také počítá!