Zpěvačka Magda Malá se vdala: Svatební šaty oblékla poprvé v 54 letech!
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Magda Malá se vdala: Svatební šaty oblékla poprvé v 54 letech!

Vytvořeno dne 06.06.2022

Kdo si počká, ten se dočká. Takovým heslem se nejspíš řídila zpěvačka Magda Malá. Se svou první vysněnou svatbou si dala na čas a vůbec jí to neuškodilo. Ve svatebních šatech vypadala fantasticky.

Drobná zpěvačka na svůj velký den oblékla bohaté šaty s dlouhou vlečkou a vyšívanou krajkou. Pochopitelně nemohl chybět ani klasický závoj. Když ho pak sundala, vlasy jí zdobila jemná korunka. Jako doplněk měla nevěsta menší kytici z bílých a žlutých květů.

Před oltářem Magda Malá stanula se svým dlouholetým partnerem a majitelem kamnářství Jaroslavem Podsedníkem. Své ano si řekli v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě.   K oltáři krásnou zpěvačku doprovodily její dvě dcery z předchozích vztahů, dvaadvacetiletá Magdalena a mladší Tereza. Za svědkyni šla nevěstě známá herečka a zpěvačka Kateřina Brožová. Mezi hosty byl i zpěvák Bohuš Matuš.

Svatební hosté se z obřadu následně přemístili do restaurace se zahrádkou, kde bylo veselo. Až do rána bílého se zpívalo, tancovalo a myslím, že dnešní den zasvětím půstu. Byl to nádherný den. Magdičce a Jardovi přeju, ať jsou ty další společné dny nádherné a stále plné lásky a radosti,“ vzkázala přes sociální síť její kamaráda Simona, která fotografie zveřejnila.