Zpěvák Amco vydává album Vítej doma. Hostuje v něm Celeste Buckingham i Natalie Bagárová
Zdroj: Archiv

Zpěvák Amco vydává album Vítej doma. Hostuje v něm Celeste Buckingham i Natalie Bagárová

Vytvořeno dne 18.06.2020

Mladý talentovaný zpěvák Amco vydává své druhé album Vítej doma. Na desce fanoušci najdou 11 skladeb, mezi které patří už vydané singly Když jsem tě viděl, Originál a V hlavě mám brouky, které si na YouTube připsaly přes 1 740 000 zhlédnutí a na Tik Toku k nim vzniklo přes neuvěřitelných 80 000 videí od fanoušků. Na albu hostuje například Celeste Buckingham a Natalie Bagárová.

Nejúspěšnější český song na Tik Toku v letošním roce 

Již zmíněný Singl V hlavě mám brouky rozpoutal neuvěřitelnou vlnu zájmu na aplikaci Tik Tok, kde na něj vzniklo přes 60 000 videí od fanoušků. V samotném klipu k písni pak někteří z nich účinkovali.

Fanoušci se mohou těšit na křest alba, který proběhne 8. srpna na Pražském výstavišti a pokud to situace dovolí, tak i na podzimní turné.

„Deska je poměrně hodně pozitivní, přesto, že vznikala v době, kdy byla karanténa. Je to tím, že i já jsem poměrně hodně veselý a extrovertní člověk. V desce se nesnažím přizpůsobit nejnovějším hudebním trendům, je to takové, jaké jsem chtěl já, nemám žádnou masku. Vítej doma znamená nalézt sám sebe, být v něčem doma a také návrat k správné cestě,“ říká zpěvák.

Amco si texty ke svým písním píše převážně sám, s albem mu textově pomohli Fosco Alma, Celeste Buckingham, Natalie Bagárová, Fylyp, Whtevr. Hudebně Fosco Alma, Pacific, Young Taylor, Lewo, Zatan.

Marek Lazarovski, známý jako AMCO, je český pětadvacetiletý rapper a zpěvák, který začínal jako kytarista v několika kapelových projektech rock-funkového žánru, a to už od svých dvanácti let. Jako zpěvák a rapper o sobě dal poprvé vědět v roce 2014 singlem Bubble Sh*t, rok na to vydal EP Almost Mo, z kterého jsou songy jako Lásku dáš, lásku dostaneš a Nikdo nezkazí náš den. Jeho doposud nejúspěšnějším singlem je Zombie, který má na YouTube více než tři miliony zhlédnutí