Zuzana Bubílková zavzpomínala na první lásku. Byl to Čech nebo Slovák?
Zdroj: herminapress

Zuzana Bubílková zavzpomínala na první lásku. Byl to Čech nebo Slovák?

Vytvořeno dne 15.02.2021

Moderátorka Zuzana Bubílková se už nemůže dočkat, až se otevřou obchody. Nezamíří pro botičky a šatičky, ale postojí si frontu před prodejnou s barevnými korálky. Zuzaně totiž dochází doma zásoba a ona zoufale potřebuje doplnit sortiment.  

„Dělám náhrdelníky a hodně mě to baví. Inspiraci sbírám, kde se dá. Zjistila jsem, že se v tomto oboru dokonce pořádají i mezinárodní soutěže. Bezkonkurenční jsou zatím Japonky a Rusky. Vítězky pak třeba dostávají zakázky od filmu nebo renomovaných šperkařských firem. Sice do toho mám ještě daleko, ale nikdy nevíte,“ usmívala se Zuzana Bubílková, když vysypala své poklady na gauč u kamaráda Jirky Krampola, kde si domlouvali další natáčení pro Šlágr TV.

A protože se blížil svátek zamilovaných, nezapomněla Zuzana Bubílková, s humorem svým vlastním, zavzpomínat na svou první lásku. Byl to Čech nebo Slovák? „Já jsem tehdy bydlela na Slovensku v Martine a na střední škole se do mne zamiloval nějaký kluk. Už ani nevím, jak se jmenoval. Měli jsme rande a on mne začal líbat. Já tenkrát byla fakt trdlo. A on mi říkal, že zajímavě líbám, že prý mu ten jazyk do pusy tak ještě žádná nestrčila. No, já koukala jak blázen, protože mi připadalo, že on je na tom se zkušenostmi stejně jako já. Láska trvala asi tři měsíce a byl konec,“ smála se Zuzana Bubílková a dodala, že další lásku si prohrála tím, že dostatečně neocenila kvality skupiny Beatles. Stačilo tak málo a láska byla fuč!