Zuzana Kronerová rok nezavadila o práci před kamerou a teď kvůli seriálu najezdila stovky kilometrů
Zdroj: TV Prima

Zuzana Kronerová rok nezavadila o práci před kamerou a teď kvůli seriálu najezdila stovky kilometrů

Vytvořeno dne 23.03.2024

Herečka Zuzana Kronerová jezdí za prací stovky kilometrů a vede dvě domácnosti. Jednu na rodném Slovensku, druhou v Česku. Kvůli natáčení seriálu pendlovala mezi Prahou a Bratislavou.

V seriálu Vytoč mého agenta získala herečka Zuzana Kronerová roli herecké agentky Yvetty. Byla to pro ni první práce před kamerou po roční filmařské pauze. Původně ji chtěla odmítnout – důvodem byla časová náročnost seriálu, ale skvělému scénáři a režisérům ale nakonec neodolala. Produkce jí ale musela postavit natáčecí plán tak, aby se pendlování mezi Prahou a Bratislavou omezilo na minimum.

„Jsem jednou nohou v České republice a druhou nohou jsem na Slovensku. Ale naštěstí nemusím pendlovat denně ani obden. Mám časové úseky nebo období, dvoutýdenní nebo i měsíční, kdy jsem v jedné republice a pak zase ve druhé. Takhle mi to zatím vyhovuje, je to osvěžující,“ říká Kronerová, která má v Praze druhý byt. Nepochybně se jí vyplatí. „Je pravda, že když se zpětně podívám na svůj kariérní život, málokdy jsem měla tolik práce jako teď. Vždycky tak jednou za rok přišel film. Ale teď zase musím říct, že poslední roky jsem vlastně vůbec neměla čas točit kvůli divadlu. Měli jsme tolik repríz, že se mnou filmové nebo seriálové produkce nedokázaly postavit natáčecí plán. Tento seriál je vlastně prvním natáčením po roce,“ dodává Kronerová.

Stres ze smluv Seriál Vytoč mého agenta je o hercích a jejich hereckých agentech. Ona sama agenta nebo, chcete-li, manažera nemá. Jak říká, už v tom umí chodit sama, i když papírování z duše nenávidí. „Mám tu zkušenost jen z počátku kariéry. Ale to proto, že vůbec nejsem typ, který rozumí ekonomice. Mám stres, jakmile vidím nějaký úřednický papír. Čtu smlouvy, ale nerozumím jim, k tomu se musím s hanbou přiznat. Tenkrát jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu. Ale později už jsem agenta nepotřebovala, protože jsem mohla důvěřovat producentům, se kterými jsem pracovala. A tak nebylo třeba,“ říká Kronerová.

První díl seriálu Vytoč mého agenta uvede televize Prima už v neděli 24. března večer.

Video soubor

Zdroj: TV Prima