Dcera Daniela Landy si zahraje v "oprášeném" Tajemství. Režírovat ji bude maminka Mirjam!
Zdroj: herminapress

Dcera Daniela Landy si zahraje v "oprášeném" Tajemství. Režírovat ji bude maminka Mirjam!

Vytvořeno dne 22.03.2024

Divadlo Kalich opět zavede do svého repertoáru muzikál Daniela Landy Tajemství. Legendární muzikál nyní dostal „nový kabátek“ a obsazení. V muzikálu si zahraje také dcera manželů Landových, Anastázie Landová (26), které při prvním uvedení muzikálu bylo sedm let.

Hrdý otec své dceři věří a šetří radami. „Ona zpívá fakt dobře, ale v divadle je to dost těžký. Já jsem autor textu, tak trochu do toho mluvit budu, ale žádné rady nedávám. Ona zpívá skvěle, a kdybych jí nevěřil, tak tu není,“ uvedl na adresu své dcery autor muzikálu Tajemství.

Také režisérka Mirjam Landová si na dceru nemůže stěžovat. „Ona je hodně snaživá a rozhodně nechce na divadle žádné výhody.  Ale ještě nevím, jaké to je... To uvidíme.“

Tajemství je mystickým příběhem, kdy se hlavním hrdinů začnou dít záhadné věci a oni společně s diváky odhalují, proč se jim to děje. Diváci uvidí plně nové dekorace, choreografie, kostýmy a obsazení. Na jevišti se objeví Lucie Vondráčková, Šárka Vaňková, Tomáš Trapl, Zbyněk Fric, Denisa Nesvačilová, Ladislav Korbel, Zdeněk Rohlíček a další herci a zpěváci.

Muzikál Tajemství uvedlo Divadlo Kalich v roce 2005 a mělo 600 repríz. Letos je premiéra plánovaná na 12. září 2024.