7 pádů Honzy Dědka: Chce Tomáš Klus další dítě? Ke komu zahořel nehynoucí láskou?
Zdroj: TV Prima

7 pádů Honzy Dědka: Chce Tomáš Klus další dítě? Ke komu zahořel nehynoucí láskou?

Vytvořeno dne 09.03.2021

Zpěvák Tomáš Klus v dnešním talkshow 7 pádů Honzy Dědka promluví o plánech na další dítě i o lásce ke kuru domácímu. A také by se chtěl pořádně vyspat.

Video soubor

 „Zamiloval jsem se do slepic. Mám rád velké ptáky a vždycky jsem se s nimi rád mazlil. Hrozně jsem si je přál, a když jsem zjistil, že se budeme stěhovat z města, řekl jsem ženě, že bych chtěl mít slepice. Tamara řekla, že jedině přes její mrtvolu. Nakonec to šlo i bez té mrtvoly,“ vysvětlil počátky svého chovu slepic.

 O tom, že své slepice má skutečně rád, svědčí i fakt, že si všechny slípky pojmenoval. „Je to tak. Máme je pojmenované – a nejlepší nosnice je Katy Perry, která už vyseděla několik kuřátek,“ pobavil Honzu Dědka. Tomáš Klus byl vůbec prvním hostem v jedenáctileté historii původně internetové talkshow 7 pádů Honzy Dědka. Za tu dobu se v jeho životě mnohé změnilo. Kromě řady profesních úspěchů se oženil a stal se otcem tří dětí. A v plánu je další

„Tamara na mě vždycky dělá oči, když si chová nějaké miminko. Ale já už žádné miminko nechci. Chtěl bych se vyspat. Když jsem byl párkrát mimo domov, zjistil jsem, že spánek je bezva věc. Až budou naše děti větší, adoptujeme si nějaké starší dítě. Miminko už ne,“ plánuje Klus, který momentálně pomáhá na svět jednomu hudebnímu dítku – s Janem Svěrákem chystá muzikál. „Já už mám napsáno, premiéru ale stanoví premiér,“ naráží na současná, k divadlu neúprosná nařízení Klus.

 K čemu vede své děti a čím v dětství trpěl? I o tom promluví v talkshow 7 pádů Honzy Dědka v úterý ve 21.35