Bizarní modely návrhářky Debbie Brown: Polonahá Barbie Jiráčková odhalila víc, než chtěla!
Zdroj: herminapress

Bizarní modely návrhářky Debbie Brown: Polonahá Barbie Jiráčková odhalila víc, než chtěla!

Vytvořeno dne 08.07.2022

Z modelů, které ve své nové kolekci předvedla návrhářka Debbie Brown, mnohým přecházel zrak. Také proto, že se na mole vystřídalo hned několik známých tváří, včetně Ivy Kubelkové a jejích dcer nebo finalistů SuperStar. Nejvíc ale zaujala česká Barbie Gabriel Jiráčková, která přehlídku sledovala z publika.

Na sebe si vzala zlaté šaty připomínající baloňák. Pod ním neměla nic víc než černé kalhotky, které neváhala ukázat. Jakmile ji vyhledal objektiv fotoaparátu, začala se nakrucovat tak, až odhalila téměř celé nahé tělo. Aby také ne, na své image panenky Barbie a silikonových prsou postavila kariéru.

Diváky zaujaly také hvězdy pěvecké soutěže SuperStar, na mole se totiž v odvážných modelech prošla Michaela Nosková, Sámer Issa, ale třeba tak trochu zapomenutá Šárka Vaňková. Nechyběl ani finalista z pozdějšího ročníku Jan Bendig. Vaňková zcela změnila image a pod tmavými brýlemi, které mimojiné měli na očích všichni modelové, byla k nepoznání.

Jako pyšná matka sledovala své dcery moderátorka Iva Kubelková. Obě šly přehlídku a zatímco mladší Karolína teprve na mole začíná, její starší sestra Natálie si už je jistá v kramflecích. S modelingem už má zkušenosti. Bizarní modely předvedl i její přítel a zpěvák Adam Mišík, který, jak se zdá, do rodiny skvěle zapadl. S potencionální tchyní si má pořád co říct.