Proklatě sexy Vagnerová úplně nahá v novém filmu: Hranice lásky plné erotiky a sexu
Zdroj: herminapress

Proklatě sexy Vagnerová úplně nahá v novém filmu: Hranice lásky plné erotiky a sexu

Vytvořeno dne 07.07.2022

 

Česko-polské drama Hranice lásky je bezpochyby nejodvážnější film, který Hana Vagnerová (39) dosud natočila. Její štíhlé, ale hlavně nahé tělo mohli diváci shlédnout poprvé na festivalu v Karlových Varech a byl málokdo, kdo by si nechal takové erotické dusno na stříbrném plátně ujít

Hlavní představitelka Hana Vagnerová dorazila na premiéru v doprovodu svých kolegů, kteří se ve filmu také objevují nazí. Doprovodil ji její filmový partner Matyáš Řezníček, ale také krásky Eliška Křenková a Antonie Formanová. Na velmi očekávanou premiéru pak přijely také další party herců jako Elizaveta Maximová, Jiří Kopečný, Tereza Nejedlá a pochopitelně režisér Tomasz Winski.

Sama Vagnerová se předvedla v blyštivě stříbrných minišatech a neskutečně jí to seklo. Aby také ne, na tento okamžik se připravovala dlouho. „Je to příběh o lidech, kteří se rozhodli oživit svůj vztah a otestovat limity upřímnosti. Tento film je pro mě hodně speciální, protože s Tomaszem Winskim jsem na něm pracovali a vyvíjeli ho šest let. Díky mnoha lidem jsme ho nakonec dokončili v roce covidové pandemie a nyní ho představíme v hlavní soutěži na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Bude to pro nás neskutečně speciální moment,“ uvedla před premiérou Hana.

Velký sál hotelu Thermal, kde se film promítal byl na jeho první promítání zcela naplněný. Ze skvělých výkonů mladých herců se pak v sále tajil dech i samotnému prezidentovi festivalu Jiřímu Bartoškovi, který usedl do křesel s manželkou Andreou. Podívat se přišla i herečka Veronika Arichteva s manželem Biserem Arichtevem, Klára Melíšková nebo Martin Donutil se svou těhotnou přítelkyní. A nechyběli ani čerstvě zamilovaní Ondřej Brzobohatý s Danielou Písařovicovou.