Bartoška s cigárkem, rozzářená Kubařová nebo Morávková s rodinou: Koho ještě můžete potkat na kolonádě?
Zdroj: herminapress

Bartoška s cigárkem, rozzářená Kubařová nebo Morávková s rodinou: Koho ještě můžete potkat na kolonádě?

Vytvořeno dne 07.07.2022

Na karlovarské kolonádě je pořád rušno ať už v noci, nebo přes den. Pokud se tam procházíte po večerech, můžete v těchto dnech potkat amerického herce Benicio del Toro. Se svou partou bodyguardů a pomocníků si rád dopřeje české jídlo v restauraci.

I přes den se to tam hvězdami jen hemží. V hotelu Themal se postupně trousili herci z dejvického divadla jako Lenka Krobotová, která se maskovala slunečními brýlemi, její otec Miroslav Krobot, usměvavá kolegyně Klára Melíšková nebo také moderátor Ondřej Sokol. Ten vyvedl svou mladičkou přítelkyni.

Na ulici naši fotografové zase zastihli usměvavou a poskakující herečku Veroniku Khek Kubařovou nebo třeba šťastnou rodinku Moniku Leovou s manželem Martinem a jejich dcerou Miou. Ti se akorát vrátili z dovolené v italských Dolomitech. Po kolonádě se procházela i další rodinka Dana Morávková s manželem Petrem Maláskem a jejich synem Petrem.

Naopak u hotelu Pupp pokuřoval svou oblíbenou cigaretku prezident festivalu Jiří Bartoška. A pozoroval, kdo z dalších hvězdných hostů se mu na festival přijelo ukázat. Jako čerstvý host dorazil na první pohled znavený moderátor Pavel Zuna se svou partnerkou a jejich společným miminkem.