Kristýna Hrušínská se nahoty nebojí. Zapózovala pro pánský časopis
Zdroj: Playboy/Anna Koniaeva

Kristýna Hrušínská se nahoty nebojí. Zapózovala pro pánský časopis

Vytvořeno dne 20.05.2022

Herečka Kristýna Hrušínská (37), dcera Jana Hrušínského a Miluše Šplechtové, odhodila stud a pochlubila se ladnou postavou. Pro prestižní společenský časopis se svlékla a nafotila provokující a smyslné fotky.  

„V den focení jsem byla dost nervózní. Je velká zodpovědnost stát se modelkou pro legendární časopis. Avšak skvělý tým vytvořil příjemnou atmosféru. Cítila jsem se uvolněná a sexy. To mi dodalo odvahu se svléknout a zapózovat, jak mě příroda sama stvořila. Výsledek rozhodně stojí za to!“ uvedla Kristýna Hrušínská pro Aplausin.cz. Prozradila také, že její rodiče, Jan Hrušínský a Miluše Šlechtová, o tom neměli ani tušení. „Nevěděli i o tom, že fotím. Věděl to jen manžel.“

Pózovat pro Playboy původně začalo jako vtípek, který manželovi, režisérovi Matějovi Balcarovi  nadhodili producenti z Punk filmu, že by se to hodilo jako propagace filmu Pánský klub. „Matěj se zasmál, doma mi to tlumočil a byl docela překvapený, když zjistil, že mi to vlastně zalichotilo a jsem v pohodě to udělat,“ dodala Kristýna Hrušínská, kterou navíc čeká první hlavní filmová role. V červnu jde do kin film Pánský klub, kde si zahraje terapeutku pro sexuálně závislé.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 21.05.2022 07:42
Krásné decentní fotky, Kristýna je krásná žena s krásnou postavou, proč toho nevyužít?