Alice Bendová s mladým snoubencem: Ke svatbě mě ukecal, ano jsem řekla z lítosti
Zdroj: TV Prima

Alice Bendová s mladým snoubencem: Ke svatbě mě ukecal, ano jsem řekla z lítosti

Vytvořeno dne 12.09.2022

Herečka Alice Bendová a především její partner Michal Topol se toho nebáli a do show Můj muž to dokáže přišli společně a i po pěti měsících od natáčení jsou stále spolu a zasnoubení! Na žádost o ruku Alice řekla ano i přesto, že už se nikdy vdávat nechtěla.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Prostě mě přemluvil,“ prozradila Alice moderátorce Adéle Gondíkové včetně toho, jak k žádosti došlo. „Bylo to u televize, já jsem měla na sobě špinavý župan a on se mě zeptal, jestli si ho vezmu, tak jsem řekla, že jo,“ popsala zlomový okamžik jejich vztahu s tím, že lepší příležitost by Michal těžko hledal. „Já jsem pořád v županu, on vlastně neměl šanci mě oslovit jindy. Nevím, čím jsem ho po těch letech oslnila, nepřišla jsem na to. Na županu jsem měla kečup i kuře na paprice, tak jsem si říkala, že musím. Řekla jsem ano, protože mi ho bylo až líto, že tohle žádá. Ty oči...,“ vzpomíná pobaveně na zásnuby s o třináct let mladším partnerem Alice Bendová.

Ten se v show ukázal jako muž do nepohody a s odhodláním pustit se do čehokoliv. Alice ho v soutěži postavila hned před dvě výzvy. Ukáže, kolik lahvových piv dokáže v přísném časovém limitu otevřít zapalovačem a jak dlouho vydrží v zápase s profesionální zápasnicí.

Hraje se o sto tisíc korun, s nimiž každý pár může naložit libovolně. „V případě výhry bychom chtěli peníze dát na vázaný účet pro Lucinku z Dětského domova Solenice, kterou dlouhodobě podporujeme. Až jednou z dětského domova odejde, a to bude asi za tři roky, aby něco měla,“ avizovala Alice Bendová.