Herečka Hana Vagnerová šla s pravdou ven. Představila přítele a svůj nový film o polyamorii
Zdroj: herminapress

Herečka Hana Vagnerová šla s pravdou ven. Představila přítele a svůj nový film o polyamorii

Vytvořeno dne 14.06.2022

 

Herečka Hana Vagnerová, která si jinak své soukromí hájí, se rozpovídala o svém novém příteli. Přidala také informace o filmu Hranice lásky, který je o polyamorii.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Je to o páru, který se rozhodne řešit krizi otevřením vztahu. Polyamorií. Spousta párů v tom stejně žije, jenomže si lžou. Tenhle pár si řekne, pojďme být tak dospělí, že si o tom budeme říkat. Já bych to ale nedokázala. Není to pro mě. Je to jenom role,“ přiznala Hana Vagnerová v 7 pádech Honzy Dědka s tím, že si vjemy z natáčení brala i domů a vyprávěla o něm svému novému příteli.

„Točili jsme to 4 měsíce. Přišla jsem domů a řekla jsem mu, že jsem točila o polyamorii. Přítel je Francouz. Napůl Francouz a napůl Španěl. Mluvíme spolu španělsky, což je můj čtvrtý jazyk, jeho druhý, takže tam spousta věcí může být ztraceno v překladu, kdyby něco,“ směje se herečka. Přítele přivedla i na natáčení 7 pádů Honzy Dědka. „On tady sedí, vy se smějete a on neví čemu. Ale dostal od Hanky pokyn: Směj se, až se budou smát ostatní,“ prásknul moderátor a zeptal se na jejich seznámení. „Potkali jsme se ve Francii. On surfuje. Dělá různé tripy, objel na paddle boardu Francii, točí si o tom dokumenty. Je hodně odvážnej a extrémní sportovec. Měli jsme společný kamarády. Šla jsem s kamarády po Francii, on šel taky po Francii, šli jsme stejnou ulicí a… Svatba ještě není, ježišmarja!“ brzdila Hana Vagnerová svatební myšlenky Honzy Dědka.