Herec Karel Zima se oženil. Hrdina ze Slunečné si bral půvabnou Lucii
Zdroj: herminapress

Herec Karel Zima se oženil. Hrdina ze Slunečné si bral půvabnou Lucii

Vytvořeno dne 07.07.2022

 

Když se herec Karel Zima vloni v únoru zamiloval do o devatenáct let mladší Lucie Kumbárové, nikdo nevěřil, že se požene rychle do chomoutu. A ano! Šlo to ráz na ráz. Nejdřív lehká oťukávačka, pak těžká zamilovanost, zásnuby a včera svatba jako hrom. Karel a Lucie se vzali a jsou z nich novomanželé Zimovi.

Video soubor

Zdroj: Aplausin.cz

„Slibuji, že se pokusím o to krásné místo v kempu za každého počasí starat, nedělat bordel, větrat a když už ke mně vlezou nějací kamarádi a budou chtít, abych se napil, udělám to, ale věz, že velmi nerad a pod nátlakem. Nebudu tam tahat žádný cizí ženský, bůh ví, co by přitáhly,“ tak zněla část svatebního slibu ženicha, který ho postavil jako paralelu mezi srdcem a kempem a čerpal z úspěšného představení Jana Revaie.

Video soubor

Zdroj: Aplausin.cz

Novomanželé budou používat společné jméno Zimovi. „Ani jsem nebyl moc nervózní, spíš jsem se těšil. Na to se nedalo připravit, protože jsem nevěděl, jaký slib napsala Lucka, stejně jako ona nevěděla, co jsem vymyslel já,“ osvětlil své pocity hrdina seriálu Slunečná a navíc novomanželé prozradili, jestli jich bude za pár měsíců víc. „Nevíme o tom, jestli je potomek na cestě. Ale rádi bychom. Jména máme, a jestli to bude chlapeček nebo holčička, je nám jedno.“

Ženichovi šel za svědka kamarád, herec Jarmil Škvrňa, nechyběla ani maminka Karla Zimy. Mezi svatebními hosty byli k vidění také kolegové z jeviště Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Jaromír Nosek, Jan Revai, Ernesto Čekan, Ladislav Hampl, Kristýna Badinková Nováková a další hosté.