Bendiga a Machálkovou čeká na koncertě v Lucerně první společný duet. Co to bude, tají!
Zdroj: herminapress

Bendiga a Machálkovou čeká na koncertě v Lucerně první společný duet. Co to bude, tají!

Vytvořeno dne 09.03.2023

Po fenomenálním koncertě ve Foru Karlín, čeká zpěváka Jana Bendiga další bonbónek. Zazpívá na koncertě Leony Machálkové, věnovanému 30 letům na hudební scéně. Honza a Leona chystají jejich první společný duet.

„S Leonou kolem sebe kroužíme už hodně dlouho a nikdy nebyla možnost se pořádně seznámit. Tak jsem rád, že zavolala mému manažerovi Lukášovi a domluvili se na mém vystoupení na koncertě. Mám duet s Michalem Davidem, Lucií Bílou a teď přibyde ještě jeden s další krásnou ženou. To jsem rád,“ uvedl Honza Bendig, který svůj samostatný koncert v Lucerně ještě neměl.  

„Vždycky jsem tam zpíval na koncertech mých kolegů, ať to byl koncert Hany Zagorové, Lucie Bílé či Pocta Ivetě Bartošové. A nyní budu hostem Leony Machálkové. Lucerna je legendární místo. Teď jsem měl koncert ve Foru Karlín, bylo to krásné. Ale Lucerna je místo, ze kterého mám respekt,“ usmíval se Honza Bendig a hned vyjmenoval několik hitů Leony Machálkové, které miluje. „Písničku Nebezpečné známosti dokonce můj strýc předělal do romštiny. Můj strop je Pojišťovna štěstí a Svět je plný bláznů. Písničky Leony jsou krásné.“  

Jaký duet si Jan Bendig s Leonou Machálkovou zazpívá, to neprozradil. Neuvedl ani, jakou sólovou píseň přidá. Chce, aby posluchači byli překvapeni. Jisté je, že Jana Bendiga uslyšíte na koncertě Leona- 30 let na scéně, 6. května od 19 hodin. Jako hosté vystoupí také Marie Rottrová, Petr Kolář, Jaroslav Svěcený, Lenka Graf, Marian Vojtko, Felix Slováček ml. a další umělci.

Zakoupením vstupenky návštěvníci koncertu podpoří Nadační fond Šťastná hvězda a její dětské pacienty s cystickou fibrózou a po mozkové obrně a dospívajícím upoutaným na invalidní vozík. Patroni nadačního fondu jsou Monika Trávníčková a Petr Kolář.  

Koncert Leona - 30 let na scéně se koná 6. května v Lucerně od 19 hodin.

 

 

 

Default User Image
S, 11.03.2023 09:11
Nevím proč,ale vždycky když vidím tohohle
prihřátýho klauna z Chánova, mám chuť mu rozbít hubu....